» » Şişli Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1552
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 19-01-2017, 23:35
19-01-2017, 23:35

Şişli Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Şişli Tıkanıklık Açma 0532 055 1586

Su kaçağı evinizin her noktasında meydana gelme potansiyeline sahip bir problemdir. Sadece ana su borularıyla sınırlı değil beyaz eşyalarınızın gider borularında ve kombinizin borularında da meydana gelme ihtimali oldukça yüksektir. Su kaçaklarının yaşanmasındaki temel neden genellikle su borularının tesisat sırasında yanlış döşenmesidir. Bunun yanı sıra yaptığınız herhangi bir tadilat sırasında da su borularına zarar verebilirsiniz ve bu durum su kaçağı yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca bu problem basitmiş gibi görünse de ihmali sonucunda ciddi problemler doğurabilir. Diyelim ki bir su kaçağı fark ettiniz ama üzerinde durmadınız. Böyle bir durumda evden birkaç günlüğüne ayrıldığınız zaman geri döndüğünüzde evinizin her yerini sular içerisinde bulabilirsiniz. Sürekli sızan su, mutfak dolaplarınızı ve fayanslarınızı karartabilir, yerlerdeki parkelerinizin kabarmasına sebep olabilir, tüm halılarınızın ve mobilyalarınızı ıslanmasına neden olabilir. Bu durumda eşyalarınız zarar görür ve küçük sandığınız problem hem sizi günlerce uğraştırır hem de maddi açıdan büyük bir zarara uğratır. Böyle bir sızıntı fark ettiğiniz anda hemen bir ekip çağırarak su kaçağı tespiti yaptırmanız gerekmektedir. Bu esnada elbette ki profesyonel bir ekipten yardım almanız çok önemlidir. Biz de sizlerin sorununu kendi sorunumuz gibi üstlenerek elimizden geldiğince özenli bir şekilde halletmekteyiz. Şişli tıkanıklık açma olarak işinin ehli biz ekiple her zaman yanınızdayız.

Teknolojik Cihazlar İle Su Kaçağı Tespiti.

Su kaçakları hepimizin korkulu rüyasıdır. Ciddi anlamda hasara neden olmasının yanı sıra maddi ve manevi yönden de sorun teşkil etmektedir. Hem masraflı hem de tespit edilebilmesi için evinizin yıkılıp dökülmesine neden olan bir işlemdir. Ancak firmamız ve ekibimiz olarak tüm bunların eskilerde kaldığını sizlere kanıtlayabilmek adına pek çok teknolojik cihaza sahibiz. Evinize herhangi bir hasar getirmeden kullanılan cihazlardan biri akustik dinleme cihazıdır. Bu cihaz ile tesisattaki suyun sesi takip edilir ve kaçağın olduğu noktaya ulaşılır. Bunun dışında robotla da su kaçağını bulabilmek mümkün. İçerisinde kameralar sayesinde kırmaya gerek kalmaksızın su kaçağının olduğu noktayı tespit ediyoruz. Şişli tıkanıklık açma yardım istediğiniz takdirde tüm bu cihazlarımızla hizmetiniz de olacağımızdan ve evinize eski usul kırmalara yer vermeden sorununuzu çözeceğimizin garantisini verebiliriz.


Su Kaçağının Olma Sebepleri.

Su kaçağı genellikle eviniz her yerinde meydana gelme potansiyeline sahip olmasına rağmen daha çok temiz su tesisatının plastik borularında meydana gelen bir problemdir. Plastik boru sıcak su borusu ve soğuk su borusu olarak ikiye ayrılır ve genellikle de sıcak su borularında sızıntı meydana gelir. Bunun sebebi de geceleri sıcak su kullanılmadığı için borulardaki su basıncının yüksek olmasıdır. Su basıncı yüksek olduğunda sıcak suyun olduğu borular esneme yapar ve bir müddet sonra da bir yerden sızıntı yapmaya başlar. Bunu sizlerin bulabilmesi mümkün değildir bu yüzden de Şişli tıkanıklık açma ekibinden gönül rahatlığıyla yardım isteyerek sorununuzun üstesinden tek başına gelmekten kurtulabilirsiniz.


Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Öncelikle tıkanıklık, su kaçağı gibi problemlerinizde bizi tercih etmeniz bizim için çok önemlidir. Çünkü biz Şişli tıkanıklık açma hizmeti olarak işini fazlasıyla ciddiye alan bir firmayız. Bu alanda kendini geliştirmiş bir ekiple, yardımınıza koşmaktan gurur duymaktayız. Teknolojinin getirdiği gelişmeleri firmamızda çok fazla kullanarak problemi en az hasarla çözüme kavuşturmak için gün geçtikçe kendimizi yeniliyoruz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutarak sizler için güvenilir ve profesyonel olmalarının yanı sır güler yüzlü, anlayışlı bir ekip oluşturduk ve bu ekibimiz günün her saatinde hizmetinizde. Su kaçağı, tıkanıklık gibi sorunlar artık kâbusunuz olmasın.v

Etiketler: şişli tıkanıklık açma, sisli tikaniklik acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.