» » Bahçelievler Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1415
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 19-01-2017, 11:33
19-01-2017, 11:33

Bahçelievler Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Bahçelievler Tıkanıklık Açma

Su sızıntılarının birçok nedeni vardır. Boruların içinden geçen suların kireçli hali, taşlar, zamanla eskiyen tesisat, biriken kıl, saç gibi cisimlerin toplanarak tıkanıklığa yol açarlar. Bu da sıkıntılı durumlar yaşatır. Tıkanıklığın boyutu fazla artmadan temizlenme işlemi kesinlikle yapılmalıdır. Su kaçaklarından yerin tespiti, sızıntının yerinin bulunması büyük önem taşır. Kaçağın temiz sudan mı yoksa atık sudan mı kaynaklandığı ilk tespit edilmesi gereken noktadır. Sorun temiz su tesisatı ile ilgili değilse sıkıntı büyüktür. Su sızıntılarının etrafa yaydığı koku gerçekten rahatsız edicidir. Su kaçakları birçok yapıda tesisattan kaynaklanır. Yıllarca kullanan su tesisatlarının zaman içerisinde zarar görmesi ve bu konuda da problemler yaşanması gayet doğaldır. Bu konularda gelişen teknoloji ile su kaçak tespiti yapan firmalar bazı cihazlarla çok daha kolay olmaktadır. Bu cihazlar sayesinde duvarlardaki nem, damlama sebepleri, alt kat ya da yan daire sebebiyet her nerdeyse kısa sürede çözümlenebilmektedir. Su sayacı devamlı dönüyorsa kaçak var demektir.

Önceki dönemlerde su kaçağının nereden başladığını tespit etmek ve neden kaynaklandığını bilmek için duvarlar, kalebodurlar kırılırdı. Ancak bu şekilde borulara ulaşma söz konusu olabilirdi. Oysa günümüzde gelişen teknoloji ile su kaçağı tespiti artık çok daha kolay boyutlara gelmiştir. Bu konularda firmamızda sahip olduğumuz cihazlarla su kaçağının tam olarak tespitini yapabilmekte ve herhangi bir kırma işlemi yapmadan sorunlu bölgeyi tespit edebilmektedir. İstanbul’da tüm semtlerde su kaçağı tespitlerinde kameralı su kaçağı bulma cihazımız sayesinde hem sıkıntının bir an giderilmesi adına hem de profesyonelliğimiz adına bir adım önde olduğumuz göstergesidir. Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti bizim için büyük önem taşır.

Su Kaçakları Nasıl Anlaşılır

Su kaçağı, duvarda ya da fayansta meydana gelen su damlacıkları sayesinde anlaşılabilir. Kimi zaman da sızıntı gözle görülemeyebilir. Gözle görülmeyen sızıntılara gizli kaçak adı verilmekte, bu kaçak genelde komşunun haber vermesi ile anlaşılmaktadır. Önceki dönemlerde bu sızıntıların ortadan kaldırılması hem zahmetli hem de maddi boyutu oldukça fazla oluyordu. Çünkü kaçağın yerini tespit etmek için bazen bütün bir duvarın ya da fayansın kırılması gerekebiliyordu. Oysa teknoloji ilerledikçe bu kaçakları modern yöntemlerle tespit eden cihazlar geliştirildi. Kurumsal firmalar da su kaçağı tespitini modern cihazlar ile birlikte yapmaya başladı. Bu cihazları kullanabilecek eğitimli personeli de bünyelerinde barındıran kurumsal firmalar, böylece hem zahmetsiz hem de maddi külfet gerektirmeyen yöntemi kullanmaya başladı.

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır

Konut ya da işyerinde su kaçağı tespiti yapmak için yöntemler mevcuttur. Klasik yöntemlerde kaçak yerini tespit etmek için belirli yerlerin kırılması şeklinde bir sistem uygulanıyordur. Oysa günümüzde kullanılan modern cihazlarla kırma dökme işlemine gerek kalmadan su kaçak tespiti yapılmaktadır. Görüntülü ve sesli yapılan bu işlemlerde eğitimli personellerimizle işi güvenli yapmak adına bir misyon sahibiyiz.

Tıkanıklık açma konusunda uzman kadromuz ve teknolojik cihazlarımızla günün her saati hizmet vermekteyiz.Bahçelievler tıkanıklık açmaolarak tuvalet tıkankılığı, lavabo tıkanıklığı, mutfak gider tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı gibi sorunları herhangi bir kırma işlemi yapmadan çözmekteyiz. En çok yaşanılan tıkanıklık kuşkusuz tuvalet tıkanıklığıdır. Bu durumun başlıca sebebi de atılan mendillerdir. Bu maddelerin gider hattında birikmesi sonrasında boru tıkanır ve geri taşma yapar.

Tıkanıklık Sebepleri

Yaşam alanları içerisinde önemli yeri olan tuvaletlerde kullanım hatalarından dolayı tıkanıklık sorunları yaşanır. Özellikle bu durumlar toplu yaşama alanlarında; alışveriş merkezleri, işyerleri, hastahaneler ve okullarda çok sık görülür. Tıkanıklık açma işi profesyonel bir iştir. Ve konu profesyonelliği konuşturmaksaBahçelievler Tıkanıklık açmaolarak vizyonumuz bellidir. Böyle alanlarda sorun her neyse bir an evvel çözülme yoluna gidilmelidir. Çünkü sorun giderilmedikçe problem daha büyük seviyelere ulaşır. Gider içerisinde bulunan cisimlerde tıkanıklık yaşanmasında etkendir. Gelişen teknoloji ile giderlerdeki bu sorunlar kameralı sistemli cihazlarımızla çözülür, böylelikle net ve sağlıklı çözümler olur

İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden olan Bahçelievler bölgesi eskiyen tesisatlar sebebi ile bu durumları çok fazla yaşamaktadır.Bahçelievler tıkanıklık açmakonusunda firmamız tüm sorunları çözmek adına yanınızdadır. Günün her saatinde gezici servislerimizle problemleri gidermek adına elimizden geleni yapmaktayız. Tecrübemizle problemler itina ile çözülür.

Bahçelievler tıkanıklık açma, bahcelievler tikaniklik acma

Etiketler: bahçelievler tıkanıklık açma, bahcelievler tikaniklik acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.