» » Ataşehir gider açma (0216 359 38 89)
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 115
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 13-01-2017, 23:21
13-01-2017, 23:21

Ataşehir gider açma (0216 359 38 89)

Kategori: tıkanıklık açma

Ataşehir Gider Açma

Giderler herkesin sık sık şikâyet ettiği problemlerin başında yer alır. Özellikle de kırılan borlar ve yıpranan tesisatlar kullanıcıyı oldukça zora sokar. Üstelik aradığınız zaman ve özellikle de pazar günleri, tesisatçının gelmesi en az 1 saati bulur. Tabii şansıylasınız 1 saatten önce gelen tesisatçı da gideri açana kadar ev çoktan su ile dolmuş olur. Evde gider açmak için bilinen yöntemler ne kadar doğru olsa da bazen uygulamak için çok geç kalınmış olabilir. Yada yanlış uygulandığı zaman küçük olan gider problemi birden daha fazla büyüyerek, tesisatınızı yenilemeye kadar gidebiliyor.

Giderler Neden Tıkanır?

Giderlerin tıkanması, kişinin kullanıma bağlı olarak gerçekleşir. Eğer kişi, gider kullanımı dikkatli yapmazsa, kullandığı malzemeleri gidere atarsa ya da toplu mekânlarda üst yada alt komşudan dolayı tıkanıklık yaşamışsa işler daha da zorlaşıyor. Tabii toplu alanlar, restoran, okul, yurt gibi alanlarda gider tıkanması oldukça fazla görülür. Giderlerin tıkanma sebepleri kullanılan alan göre farklılık gösterebilir. Tıkanan gide, eğer lavabo ise, büyük ihtimalle kalıntı sabun ve saç tellerinden dolayı tıkanmıştır. Eğer tıkanan gider mutfak ise, buradaki tıkanmanın sebebi birçok artıktan oluşabilir. Özellikle donmuş yağ artıkları, yemek kalıntıları, çay dipleri gibi maddeler mutfak lavabolarının tıkanmasına sebep olan başlıca maddelerdir. Ataşehir gider açma sizin de tıkanan ve zora sokan giderlerinizi kısa sürede açar. Üstelik gider tıkanması sonucunda sadece borularınız kırılmaz. Evinizi kötü koku kaplar ve su eve taşarak, eşyalarınıza büyük oranda zarar verebilir. Peki; Giderleri kırmadan açmak mümkün mü?

Kırmadan Gider Açılır Mı?

Eskiden giderler açılırken borular kırılır ve evlere daha fazla zarar verir. Fakat günümüz teknolojisinde giderler borlar kırılmadan, hatta zorlanmadan açılabiliyor. Üstelik bunu yaparken sadece makineyi yönlendirmek yetiyor. Evet. Ataşehir gider açma olarak bizi tercih edersiz, giderleriniz kırılmadan açılır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ve son teknoloji kullandığımız makinelerimiz ile giderleriniz kırılmadan, zarar görmeden, yeni borular takmak zorunda kalmadan açılır. Üstelik elle açılan giderlerin bir süre sonra aynı problemi tekrar yaşattığını görürken, makineler ile açılan tesisatlarına, aynı problemi tekrarlamadığı izlenilmiştir. Çünkü makineli robotlarımız, problemi kökünden çözerek, giderinizin tüm yollarını inceler. Yani sadece giderin tıkandığı yer değil, tüm tesisatınız yeniden açılmış olur.

Firmamız kapsamında çalışan elemanlar oldukça tecrübeli ve alanında uzman olmuş kişilerdir. Tesisatınızda bulunan tıkanıklığı açarken, borunuza zarar vermez. Oluşabilecek herhangi bir taşma problemini önler. Üstelik saatlerce beklenen tesisatçının yeri de kısa süre de size hizmet verir.

Tıkanıklık Nasıl Tespit Edilir?

Giderlerdeki tıkanıklığı elle tespit etmek, oldukça zor ve sağlıksız bir yöntemdir. Ayrıca elle yapılan müdahaleler ya da gidere cisim ile müdahale edilen işlemler genellikle sonunda boruları kırarak olduğundan daha fazla zarar sebep oluyor. Bu yüzden tıkanıklığı tespit ederken, firmamız tarafından özel robotlardan yardım alıyoruz. Ataşehir gider açma Kullanılan son sistem çalışma prensibi sayesinde, 5 dakikadan daha kısa süre içerisindeki giderinizdeki tıkanıklık tespit edilerek, tıkanıklık gideriliyor. Üstelik bu işlemler yapılırken, siz sadece gelen ekip arkadaşlarımıza, giderin nerede olduğunu gösteriyorsunuz. Yani siz evinizin rahatlığını sürerken, hizmet ayağınıza geliyor ve çok kısa süre içeresinde de tıkanan giderinizle beraber, diğer tıkanan tesisat yerleri de açılıyor. Üstelik elle açılma yapıldığında tekrar giderin tıkanma problemi yaşanırken, firmamız tarafından açılan gider uzun sureli kullanım sağlıyor.

Uzun yılladır bu alanda hizmet veren firmamız, sizin de evinizdeki tıkanan gideri açamaya yardımcı oluyor. Üstelik ücretler oldukça makul. Ayrıca müstakil ya da apartman fark etmeksizin giderlerinizi açıyor. Siz de hizmetlerimizden yararlanmak ve bizimle iletişime geçmek için, sitemizi ziyaret edebilir, bize hemen ulaşarak, tıkalı olan giderinizi kısa sürede ve kırmadan açtırabilirsiniz. Üstelik apartman için toplu hizmetimizde başlamıştır.

Etiketler: ataşehir gider açma, atasehir gider acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.