Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1298
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 7-12-2016, 02:35
7-12-2016, 02:35

Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38
Tıkanıklık açma problemi yaşadığınız da neden bizi tercih etmeniz gerektiğini belirtmemiz gerekirse;
- İlk olarak evinizde ya da iş yerinizde tıkanıklık açarken herhangi bir kırma dökme işlemi son çare olmadıkça yapılmamaktadır.
- Banyonuzun ya da mutfağınızda fayanslarda, odanızdaki duvarlarda ya da tıkanıklığın oluştuğu yerlerde hiçbir kırma işlemi yapılmamaktadır.
- Tıkanıklık açma işlemleri, son teknolojik ürünler ile yapılmakta ve anında çözüme ulaşmaktadır.
- Hizmet kalitemizi üst seviyede tutarken, ücret konusunda olabildiğince uygun etiketleme yapmaya çalıştığımız için, bizi tercih ettiğiniz takdirde, oldukça avantajlı hizmete kavuşmuş olursunuz.
Tıkanıklık açma işlemleri için, kameralı cihazların kullanılması oldukça önemlidir. Bu kameralar sayesinde tıkanıklığın olduğu yer detaylı bir şekilde analiz edilmekte ve sorun giderilmektedir. Kimyasal malzemelerin kullanılması ile tıkanık açmanın haricinde, borularda kullanılan robotlar da kolay bir şekilde tıkanıklık sorununun giderilmesinde kullanılmaktadır.


Etiketler: tıkanıklık açma, tikaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1222
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 8-01-2017, 01:27
8-01-2017, 01:27

Zeytinburnu Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Yaşam alanlarımızda bazen çeşitli sorunlarla karşılaşabiliriz. Pek çok alanda yaşanılan tıkanıklıklar bu sorun gruplarından bir tanesidir. Gerek kişilerin istemeden de olsa yanlış kullanımları gerekse alt yapının yol açtığı diğer sebeplerle tıkanıklar yaşanabilmektedir. Yaşanılan alana verdiği sıkıntı yanı sıra çevreye de sıkıntı yaratarak tam bir kâbus haline dönüşebilir. Özellikle sorun oluştuktan sonraki tabloya bakıldığında kimse bir daha tıkanıklık problemi ile karşılaşmak istemez. Fakat kimiz zaman bilinçsiz kullanımlar, acele durumlarda yapılan yanlış davranışlar, ihmalkârlık gibi nedenlerle ya da elde olmayan yapıdan kaynaklı sebeplerle tıkanıklık problemleri ile karşı karşıya kalınmış olabilir.

Tıkanıklar Yaşam Alanlarını Olumsuz Etkilerler
Hele ki tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklar sonucunda yaşananlar tam bir kâbus halini alabilir. Pis su baskınları, kötü ve geçmeyen kokular, geri taşan su, bir türlü ilerlemeyen gider gibi sorunlar boy gösterir. Yaşadığınız tıkanıklık sorununda eğer pompa denemenizden, kimyasal açıcılardan ya da bir çubuk kullanarak gider deliğine yaptığınız uygulamadan sonuç alamıyorsanız, firmamızla iletişime geçerek uzman desteği almanız gerekir. Bu alanda Zeytinburnu tıkanıklık açma olarak profesyonel hizmetimiz ve yeniliği yansıttığımız yapımızla her daim yanınızdayız.

Tıkanıklık Açmada Profesyonel Hizmet
Firmamız Zeytinburnu tıkanıklık açma alanında teknolojiyi kullanan yapısı ve gerekli donanımı ile her zaman hizmetinizdedir. Tuvalet ve lavabolarınızda oluşan tıkanıklar, pimaş tıkanıklıkları ve kanal tıkanıkları gibi pek çok alanda profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Alanında eğitimli ve uzman arkadaşlarımız tıkanıklık sorunlarınıza en uygun çözümlerle her zaman yanınızda olur. Bir tesisat firması olarak bünyemizde oluşabilecek her sorun için uygun çözüm ve her talebe uygun bir yaklaşım mevcuttur. Gerekli görüntüleme cihazlarımız, robot makinelerimiz, basınçlı su cihazlarımız sayesinde tam donanımlı şekilde yanınızda yer alırız.
Firmamız kırma işlemi yapmadan, zahmetsiz bir şekilde tıkanıklığınızı açar. Sahip olduğumuz görüntüleme cihazları sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi uygularız. Kameralı cihazlar sayesinde borularda oluşmuş sorunu kolayca tespit ederiz. Soruna yönelik gerekli çözümleri yine teknolojik cihazlarımızla uygularız. Bu sayede yaşam alanınız kirlenmemiş olur. Ayrıca eşyalarınız tadilat gerektirmeden, tıkanıklık sorununuzdan kurtulmuş olursunuz. Kamera ile görüntülenen sorunlara hızlıca ve teknolojik cihazlarla müdahale edilir. Kaliteli hizmetin uygun fiyatlarla birleştiği firmamız yaşam alanlarınızın konforunun bozulmasına izin vermez. Her türlü tıkanıklık sorunlarınızda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Kırmadan, zarar vermeden tıkanıklığınızı açar. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden önce gelir. Verdiğimiz hizmette bu memnuniyet için çalışır, her zaman yüksek kaliteyi sizlere sunarız.


Etiketler: zeytinburnu tıkanıklık açma, zeytinburnu tıkaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 758
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 11-01-2017, 00:07
11-01-2017, 00:07

Kağıthane Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Yaşam şartları zorlaştıkça insanlar iş arayışına girmektedir. Özellikle de küçük şehirlerde bu olanaklar biraz daha az olduğu için büyük şehirleri tercih etmektedir. Bunun sonucunda ise alt yapı yetersizlikleri meydana gelmektedir. En basit bir örnek verecek olursak yağmurdan kaynaklı tıkanıklardır. Bunun en önemli sebebi ise çok sayıda insanların olmasıdır. Çünkü bir yerde ne kadar çok kalabalık artarsa o yerde ister istemez sorunlar meydana gelmektedir. Sadece dışarıdaki yaşantımızda değil elbette. Özel yaşantımızda bu sorunlar ile sık sık karşılaşmaktayız. Evimizde mutfak ya da banyo lavaboları tıkanabilmektedir. Bunun içinde profesyonel destek alınması şarttır. Çünkü insanlar bazen basit bir tıkanıklıkları bile çok sorun oluşturacak bir hâle getirmektedir. Kağıthane gider açma ekibi bu konuya çok hâkimdir. Çünkü işinin en iyisini yapan yerlerden yardım alınmalıdır.


Sosyal yaşantımızı olumsuz etkiler

Bazı kişiler misafirliğe gittikleri zaman evin içinde çok ağır bir koku ile karşı karşıya kalmaktadır. Bunun en önemli sebebi genellikle lavaboların tıkanıklığından kaynaklanmasıdır. Yani lavabolarda özellikle de mutfaklarda yemek kalıntıları zaman ile kokuya sebep olmaktadır. Ama çoğu insan bunun farkına çok geç varmaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşıldığı zaman insanları bilgilendirmek gerekmektedir. Aksi hâlde o kişi başka misafirlerine de mahcup olmaktadır. Çoğumuz yaşantımızda böyle durumlar ile sık sık karşılaşmışızdır. Hatta kimi insan bile öyle bir eve bir daha ziyaret etmek istememektedir. Yani küçücük bir sorun sosyal çevreye bile engel olmaktadır. Oysaki bu işten iyi anlayan yani Kağıthane gider açma ekibi çok kısa zamanda sorunu çözmektedir.


 

Etiketler: kagithane gider acma, kağıthane gider açma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 942
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 12-01-2017, 21:34
12-01-2017, 21:34

Sancaktepe Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

İnsanlar günlük yaşantılarında gerek iş yerlerinde gerek evlerinde evin çeşitli bölümlerinde teknik arızalarla karşılaşabilirler. Bu arızalar bazen onların halledebileceği bazen de bir uzman tarafından kontrol altına alınması gereken sıkıntılardır. Bu arızalar elektrik tesisatında banyo veya mutfaktaki giderlerin tıkanması parkelerin kırılıp kalebodurların hasar görmesi gibi sıralanabilir. Bazen bu arızaların çözümünde ebeveynler kolları sıvasa da genel olarak tam çözüm üretilemez. Bu işin uzman bir kişi tarafından yürütülmesi daha sağlıklı ve daha kalıcı bir çözüm yoludur. Böylelikle evin bölümleri hasar çıkarmadan ve işlevini aksatmadan kullanılabilirler. Çünkü uzman bir kişi onu nasıl ve ne şekilde bulacağını elde olan materyalleri işin asıl şeklini düzenli bir şekilde halledebilir.

 

Giderlerin tıkanmaması için alınması gereken başlıca tedbirler

Banyodan sonra insanların gerekli temizlik hassasiyetini göstermemesi bilinçsiz ve eğitimsiz çocuklar ve suyun bu pislikleri birikmeden götüreceğinin vermiş olduğu yanlış inanç bu tarz arızaların oluşmasına neden olan etmenlerdir. Banyoda biriken çöpler birikerek ilerleyen zamanlarda sorunu daha da çözülmez bir hal alır. Yine mutfakta sebze ve meyvelerin ya da bulaşık artıklarının gidere kaçması sonucu oluşan tıkanıklık bu tarz arızaların başında gelir. Her zaman kaçan ufak çöpler suyun etkisiyle gideceği düşünüldüğünden sık karşılaşılan bir durumdur. Yemek yaparken veya bulaşık yıkarken bayanların acelesinin olması da dikkat edilmemesinin nedenleri arasında karşımıza çıkar. Özellikle naylon maddeli olan ve erimeyle veya akıntıyla gitmeyen cisimler giderlerin tıkanmasına neden olur. Bu durumların oluşmaması için özellikle hanımların daha hassas olması hijyen konusuna dikkat etmeli ve ufak parçaları aynı anda alıp çıkarmalıdır.


Etiketler: Sancaktepe gider acma, sancaktepe gider açma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 900
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 12-01-2017, 22:10
12-01-2017, 22:10

Sancaktepe Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Evlerde, iş yerlerinde ya da topluma açık olan pek çok alanda su kaçağı problemi ve tıkanıklık sorunları boy gösterebilir. Bu problemler mekânların kalitesini düşüren ve sağlığı olumsuz etkileyebilecek olan problemlerdir. Firmamız Sancaktepe tıkanıklık açma alanında sunduğu profesyonel hizmet ile siz değerli müşterilerimizin bu problemlerini en hızlı şekilde ortadan kaldırmaktadır.

Su kaçağı problemleri zamanla deforme olan alt yapı kaynaklı olabilmektedir. Bazen kullanılan hatalı malzemeler, ustaların yanlış iş yapmaları ve fabrikasyon çıkışlı hataların tesisatta kullanılması gibi sebepler de su kaçağı problemlerini oluşturabilmektedir. Sebebi ne olursa olsun su kaçakları yaşam alanlarına, pek çok eşyaya, çevreye ve o mekânı kullanan kişilere maddi ve manevi zararlar verebilir. Bu nedenle tam zamanında çözümün uygulanması gerekmektedir. Problemin daha başları düşüncesi ile ya da ben bunu halledebilirim inanışıyla geçici çözümler uygulanmamalı ya da çözüm uygulanması ertelenmemelidir. Firmamızla iletişime geçerek problemlerinizden en kısa sürede kurtulmanız mümkündür.

Su kaçakları eğer çözümü uygulanmazsa rutubet problemini de beraberinde getirir. Bu durum o mekânın kötü görünümüne neden olurken aynı zamanda insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Yaşam alanındaki eşyalar çürüme sorunu ile karşı karşıya kalabilir. Komşulara sızıntılar olabilir. Ayrıca maddi anlamda faturalarda gözle görülür artışlar başlayabilir. Zaten çok fazla gider kalemi olan bu zamanda su kaçağı yüzünden faturaların artması can sıkıcı bir durumdur. Firmamız su kaçağı tespit ve onarım işlemlerini en profesyonel şekilde ve teknolojik cihazlarla yapar. Bu sayede kaçağı bulmak adına yaşam alanınıza veya eşyalara zarar vermez. Kaçağı dinleme veya görüntüleme uygulamaları ile tespit eder ve ufacık bir giriş yeri açar. Buradan yaptığı onarım işlemi ile problemi ortadan kaldırır. Eski usul kırarak kaçak arama uygulamasını asla kullanmaz.

Kırmadan kaçak tespiti ve onarımı yapan firmamız tüm kontrolleri yaparak yanınızdan ayrılır. Bizler müşteri memnuniyetini temel alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her geçen gün geliştirdiğimiz alt yapımız ve uzman kadromuz ile Sancaktepe tıkanıklık açma alanında kaçak ve tıkanıklık sorunlarınıza, profesyonel çözümler üretmekteyiz.


Tıkanıklık Problemleri Neden Olur?

Lavabo veya tuvaletlerde yaşanan tıkanıklık problemleri de yaşam alanlarını kâbusa çeviren sorunlar olabilmektedir. Bu tıkanıklıklar pek çok sebepten meydan gelebilir. Kişilerin yanlış kullanım sağlamaları veya alt yapı problemleri tıkanıklıkları meydana getirebilir. Sürekli kullandığımız banyo, lavabo, tuvalet gibi önemli alanlarda yaşanılan bu problemler sağlığımızı tehdit ederken, başka sorunları da beraberinde getirebilir.

Lavabolara atılan veya dökülen uygunsuz besinler ve sıvılar tıkanıklık oluşmasına sebep olur. Aynı şekilde tuvaletlere atılan bez, peçete ve diğer uygun olmayan maddeler tuvaletleri tıkar. Kum, çakıl gibi zorlayıcı maddeler de tıkanıklık yaşanmasına sebebiyet verebilmektedir. Yaşanılan tıkanıklık problemi evlere veya iş yerlerine kötü sonuçlar doğurabilir. Pis suların geri gelmesi, su baskınları, çok ağır ve kötü koku oluşması, oluşan kötü kokunun asla geçmemesi gibi pek çok olumsuz sonuç ortaya çıkabilir. Bu şekilde oluşan problemler hem mekâna ve eşyaya hem de insan sağlığına zarar verir. Lavabo, banyo, tuvalet gibi alanlar hijyen açısından çok önemli olması gereken yerlerdir. Bu tarz sorunlar bu hijyenin sağlanmasının önüne geçer.


Etiketler: sancaktepe tikaniklik acma, sancaktepe tıkanıklık açma, tıkanıklık açma, tikaniklik acma, tıkanıklık problemi, tikaniklik problemi

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 776
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 12-01-2017, 22:28
12-01-2017, 22:28

Kağıthane Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Gider tıkanıklıklarınızı kırmadan açıyoruz. Kırma işlemi yapılmadan gider tıkanıklığı sorununuzdan kurtulabileceğinizi söylüyoruz sizlere. Peki bunu nasıl yapacağız? Teknolojiden faydalanarak kırmadan giderlerinizdeki tıkanıklığı tespit edip açıyoruz. Eski usul çalışma sistemine göre gider tıkanıklığı tespiti için evinizde kırma işlemi uygulanıyordu. Ama biz Kağıthane tıkanıklık açma olarak buna son verdik. Her geçen gün gelişmekte olan teknoloji sayesinde bizim sektörümüzde de birçok olanaklar oluştu. Bizde bu teknolojiyi yakından takip ederek ve işimizde bize kolaylık sağlayacağını düşündüğümüz cihazları seçiyoruz. Bu cihazların kullanımına dair yeterli bilgiyi edine bilmek adına eğitim seminerleri ve kurslara katılıyoruz. Uzman bir ekip çalışmasında ne kadar başarı sağlanacağını ve işimizde çıtayı ne kadar yükselteceğimizi iyi biliyor ve çalışmalarımızı ona göre sürdürüyoruz. Profesyonel ekip çalışmalarımızla gerek müşterilerimiz gerekse biz zamandan tasarruf ediyoruz. Kendimiz için ne istiyorsak müşterilerimize de onu sunuyoruz. Empati yeteneğimizi kullanıp ‘’ben olsam’’ duygumuzu göz ardı etmeden sizlerin en iyi hizmeti alabilmesi için üstün gayret sarf ediyoruz.


Bugüne Kadar Rastladığımız En Sık Tıkanıklık Sebepleri

Tıkanmaya neden olan faktörlerin başında katı ve yağlı atıkların gider borularına gönderilmesinden kaynaklanmaktadır. Tesisat döşemelerinde yanlış ve kalitesiz malzeme kullanımı, işçilik hatası, gider borularının hatalı döşenmesi az ama rastlanabilir sorunların başında gelmektedir. Ve bir de daha sıklıkla karşılaştığımız gider tıkanıklığı sebepleri de oldukça fazladır.


Tuvalet Gideri Tıkanıklık Sebebi

Tuvalete atılanyoğun miktarda tuvalet kağıdı tıkanma nedenlerinin başında gelmektedir. Birçok kişi bu hatayı yapmaktadır. Ayrıca sigara içenler ise sigara izmariti atarken, anneler ise bebek bezi ve ıslak mendilleri gidere atabilmektedirler. Plastik veya metal objeler ve bunun gibi suda erimesi güç hatta imansız olan maddeler tuvalet giderlerini tıkar.


Etiketler: kağıthane tıkanıklık açma, kagithane tikaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 677
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 13-01-2017, 23:21
13-01-2017, 23:21

Ataşehir Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Giderler herkesin sık sık şikâyet ettiği problemlerin başında yer alır. Özellikle de kırılan borlar ve yıpranan tesisatlar kullanıcıyı oldukça zora sokar. Üstelik aradığınız zaman ve özellikle de pazar günleri, tesisatçının gelmesi en az 1 saati bulur. Tabii şansıylasınız 1 saatten önce gelen tesisatçı da gideri açana kadar ev çoktan su ile dolmuş olur. Evde gider açmak için bilinen yöntemler ne kadar doğru olsa da bazen uygulamak için çok geç kalınmış olabilir. Yada yanlış uygulandığı zaman küçük olan gider problemi birden daha fazla büyüyerek, tesisatınızı yenilemeye kadar gidebiliyor.


Etiketler: ataşehir gider açma, atasehir gider acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 704
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 13-01-2017, 23:33
13-01-2017, 23:33

Ataşehir Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Eski sistemlerde tıkanıklık sorunları ve su kaçağı sorunları kırılarak tespit edilirdi. Şimdilerde ise gelişen teknolojinin yardımı ile kırılıp dökülmeden tespit edilebiliyor. Teknoloji kullanımı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça yaygın ve teknolojinin bize getirisi olan kısa sürede işlerimizi halletme durumu herkes tarafından hemen benimsendi. Bizde kendi sektörümüzde teknolojiden faydalanıyoruz. Yaptığımız iş için gerekli teknolojik cihazları araştırıp tespit ediyoruz ve kullanımlarına dair bilgi edinmek için kurs ve eğitim seminerlerine katılıyoruz. İşinde uzmanlaşmış bir ekip istediğimiz için bizimle birlikte çalışan tüm arkadaşlarımızı da bu yönde eğitimlerle bilgilendiriyoruz. Teknoloji bize işimizi daha hızlı yapabilme imkanı sunuyor. Ve profesyonel arkadaşlarımız da işlerinde en iyileri oldukları için bu teknolojiyi kullanarak sizlere pratik çözümler sunuyor. Her iş için ayrı ayrı cihazlar üreten firmalar bizim işimiz içinde son teknoloji ürünü cihazlar geliştirip kullanımımıza sunuyor. Yeni sistem çalışma olanağı sunan bu cihazların özellikle tıkanıklık açmak ve su kaçağı tespit etmek açısından kullanımı çok önemli. Bizde Ataşehir tıkanıklık açma olarak bunun bilincindeyiz.


Etiketler: ataşehir tıkanıklık açma, atasehir tikaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 599
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 13-01-2017, 23:41
13-01-2017, 23:41

Maltepe gider açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Gider tıkanıklığı sorununu hemen hemen herkes yaşamıştır. Gider tıkanıklığı günlük yaşantımızın akışını sekteye uğratan bizi yoran bir sorundur. Eskiden hepinizin bildiği gibi tıkalı giderlerin gider borusunun hangi kısmında ve ne sebepten tıkandığını belirlemek için evlerde gider tıkanıklığı yaşanan bölümleri kırarak çalışılırdı. Şimdi ise teknoloji hayatımıza birçok yenilik getirdi ve dolayısı ile gider tıkanıklığı da daha kolay açılabilir hale geldi. Geliştirilen kamera sistemleri ile gider tıkanıklığına neden olan şeyler belirleniyor ve başka bir teknoloji ürünü olan hassas dinleme cihazları gider tıkanıklığının yerini tespit ediyor bu da çalışmaların daha kolay olmasını sağlıyor. Hassas dinleme cihazlarının başka bir kullanım alanı ise su sızıntıları boruların hangi kısmından su sızıntısı olduğunu tespit etmek için geliştirilen bu cihaz kırıp dökmeden evinize zarar vermeden su sızıntılarını tespit ediyor. Gerisi işin ustasına kalan kısım. Biz Maltepe gider açma olarak profesyonel ekip arkadaşları ile çalışıyoruz ve gider tıkanıklığı sorunundan sizi kurtarıyoruz.

İnternette de küçük bir araştırma yaparsanız gider tıkanıklığı ve su sızıntılarında gelişen çalışma şeklini ve teknolojisini görürsünüz. Her işin bir erbabı olduğu gibi tesisat ve gider açma işinin de erbapları var elbette ve siz işinizi ustasına yaptırmadığınızda maddi manevi daha büyük kayıplar verebilirsiniz. Her sektörde işi bilmeden yapmaya kalkan birçok insan bulunur ve düzelteyim derken ellerine yüzlerine bulaştırırlar. Gider tıkanıklığı sorununuz için rast gele bir kişi ya da firma çağırdığınızda sizde aynı sorunlarla karşılaşabilirsiniz onun için giderleriniz tıkandığında çağıracağınız kişi ya da firmaların çalışma şeklini bir sorgulayın. Sizin evinizdeki gider tıkanıklığını açmak için hangi cihazları hangi uzmanlıkta ki kişiler kullanıyor ve ne kadar sürede sorunu tespit edip çözebiliyor bunu belirleyin. Zamanınız ve paranız fazladan ziyan olmasın.


Etiketler: maltepe gider açma, maltepe gider acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 674
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 13-01-2017, 23:59
13-01-2017, 23:59

Maltepe Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Tıkanıklık açma işlemi kesin çözüm sağlanabilmesi adına profesyonel bir şekilde yapılması gereken bir eylemdir. Bu işlem, su borularında veya geçtiği alanlarda, lavabo, tuvalet, giderlerin olduğu her yerde belli sebeplerle oluşan tıkanıkların ortadan kaldırılarak açma işleminin yapılmasıdır. Pimaş açma işlemleri veya kanal tıkanıklıkları da bu alanda önem taşıyan konulardır. Her durumda yaşam alanları zarar görebilir ve kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle en kısa zamanda uzman bir şekilde müdahale etmek gerekir. Daha fazla maddi kayıplar ve manevi zorluklar yaşanmaması için Maltepe tıkanıklık açma alanındahizmet veren firmamız, her daim siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

Tıkanıklık açma işlemini profesyonel bir şekilde yaparız. Uygulama yaparken eski usul yöntemler kullanmaz ve yaşam alanlarına zarar vermeyiz. Kırmadan, vurmadan ve etrafı kirletmeden sorun tespiti yaparak, çözümünü sağlarız. Tespit işlemi için kullandığımız görüntüleme cihazlarımız sayesinde ev ya da iş yerlerinize asla zarar vermeyiz. Nokta atışı yaparak sorunu bulur ve en uygun çözümleri uygularız. Bu sayede hem hızlı bir şekilde probleminizden kurtulmuş olursunuz hem de yaşam alanlarınız zarar görmemiş olur. Firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için her geçen günü ileriye doğru hareket etmekte ve sürekli kendini geliştirerek çalışmaktadır. Uzman yapımız, eğitimli çalışanlarımız ve profesyonel yaklaşımımız sayesinde her türlü tıkanıklık problemlerinizde güvenilir bir hizmet sunmaktayız.


Etiketler: maltepe tıkanıklık açma, maltepe tikaniklik acma, tıkanıklık açma, tikaniklik acma, pimaş açma, pimas acma, pimaş tıkanıklıkları, pimas tikanikliklari

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1133
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-01-2017, 03:16
14-01-2017, 03:16

Kartal Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Kartal Tıkanıklık Açma

Her evde yaşanabilecek en can sıkıcı sorundur giderlerin tıkanması. Oldukça can sıkıcı hale gelebiliyor ve bazı kötü durumlara sebebiyet verebiliyor. Ama tıkalı giderlerinizi bizim gibi profesyonel bir ekibe teslim ettiğinizde sizin artık canınızı sıkmanıza gerek kalmaz. Her şey bizim kontrolümüzde siz hiç merak etmeyin. Uzman ekip ve son teknolojik ürünlerle tıkalı giderleriniz kırmadan, dökmeden evinizin fayans, mermer, tuvalet ve zemin kaplamasına zarar vermeden kısa sürede açıyoruz. Son teknoloji ürünlerini kullanarak önce tıkalı giderin tıkanıklık durumunu hassas dinleme cihazlarımız ile tespit ediyoruz sonra işinde iyi eğim almış uzman ekibimizle tıkalı giderlerinizi açmaya başlıyoruz. Siz sadece yapmanız gerekeni yapın ve bizi arayın. Kartal tıkanıklık açma olarak gerisini biz hallederiz. Sizin de bildiğiniz gibi eski sistemlerde tıkalı giderleri açmak için evinizin döşemeleri, zemini, fayansları ve hatta duvarları bile zarar görmekteydi fakat bizim kullandığımız yeni teknoloji ürünlerle kırma dökme olmadan hızlı çözüm, pratik uygulama ile giderleriniz anında açılıyor. Hizmet kalitemiz ve uzman ekibimizle sorun yaşadığınız an sizlerin yanındayız.

Sizde gider tıkanıklıklarınız için yanlış kişileri değil bizi arayın. Piyasada bu işi bilmeden eski sistemde kırarak, zemine zarar vererek yapan çok insan veya firma var. Hem yüksek ücret hem deneyimsiz çalışma şekli hem de işinde usta olmayan bu işi bir seferlik harçlık kazanmak için yapan kişilere tıkalı giderlerinizi teslim ettiğinizde başınız ağrıyabilir. Ücret politikamız verdiğimiz üst düzey hizmete kıyasla oldukça makul. Evinizde giderleriniz tıkandığında kendi kendinize açmayı denersiniz ilk etapta. Bütçenizi zorlamamak için yapmış olduğunuz bu girişim yanlış uygulamalar ile giderinizin bırakın açılmayı daha da kötü bir hal almasına sebep olabilir. Kartal tıkanıklık açma olarak Kullandığımız son teknoloji ürünleri sayesinde tıkalı giderlerinizin nedenini ve boyutunu kısa sürede tespit ediyoruz ve ona göre de hızlı çözümler üreterek sorunu kökünden hallediyoruz.

 

Tıkalı Giderlerin En Çok Bilinen Nedenleri

Giderleriniz eskimiş yada kalitesiz malzeme kullanılmış gider tesisatları, tesisatı döşen ustaların acemiliği nedeni ile sizin elinizde olmayan sebeplerden dolayı da tıkanabilir. Fakat çoğunlukla bu böyle olmuyor. Dışarıdan atılan ve suda erimesi zor olan atıklar giderlerinizin tıkanmasında büyük etken. Kağıtlar, bebek bezleri, günlük pedler, pamuk, çok fazla kağıt peçete, tuvalet kağıdı, sigara izmariti, poşet veya istemsizce sizin elinizden düşürdüğünüz ahşap yahut metal gibi maddelerden tıkanır.

Etiketler: kartal tıkanıklık açma, kartal, tıkanıklık, açma, hizmeti, servisi

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1224
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-01-2017, 03:51
14-01-2017, 03:51

Kadıköy Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Kadıköy Tıkanıklık Açma

Evinizin giderlerinde tıkanıklık meydana geldiğinde ne yapacağınızı bilemiyorsanız bizi arayın.Kadıköy tıkanıklık açmaolarak size en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Giderleriniz birçok sebepten tıkanmış olabilir ve tıkanıklığın giderilebilmesi için bu sebepleri bilmek gerekir ama nasıl? İşte biz vermiş olduğumuz hizmetle ‘’neden tıkandı, tıkanıklık nerede’’ sorularının cevabını en kısa sürede buluyoruz. Teknolojinin gelişmesi bizim içinde çok büyük avantaj ve biz bu avantajı yerinde kullanmak için teknolojinin işimiz ile ilgili kısımlarını yakından takip ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı da bu konuda bilgi sahibi olmaları için yönlendiriyoruz. Gerek kurs gerekse eğitim seminerleri ile yaptığımız işi daha da ileriye taşıyoruz. Eski sistemlere göre gider tıkanıklığı nasıl açılır bilirsiniz. Eviniz sanki tadilata girmiş gibi bir hal alır. Kırılan duvarlar, fayanslar, mutfak tezgahları ve yer döşemeleri size hem zaman hem de para kaybettiren işlemler. Fayanslarınızı kırıp gider tıkanıklığını açmak sonrasında sizin için aslında tam bir kâbus olur aynı fayanslardan bulamamak veya kırılan tezgahınızın yerine yaptırmak istediğiniz tezgahın fiyat yüksekliği oldukça başınızı ağrıtır.

Kadıköy Tıkanıklık Açma Olarak Ne Yapıyoruz

Biz önce evinizde tıkanan giderlerinizin neden ve ne kadar tıkandığını tespit etmekle başlıyoruz işe. Gider tıkanıklığının neden kaynaklı olduğunu belirlemek için ileri teknoloji ile üretilmiş kamera sistemleri ile işinde uzman arkadaşlarımız tespit yapıyorlar ve giderinizin neden dolayı tıkandığını belirliyorlar daha sonra hassas dinleme cihazlarımız ile arkadaşlarımız giderlerinizin tıkanıklığının hangi düzeyde olduğunu tespit ediyorlar. Ve çalışmaya başlıyoruz. Olabilecek en kısa sürede gider tıkanıklığı sorununu çözmeyi hedeflediğimizden dolayı siz çay kahve içene kadar biz sorunu çözmüş oluyoruz. Uzman ekip ve son teknoloji cihazların sağlamış olduğu kolaylıklar sayesinde ne sizin zamanınızdan ne de kendi zamanımızdan kaybetmeden işimizi sonlandırıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli sizin sorun olarak gördüğünüz gider tıkanıklığı bu bağlamda bizim çözüm ürettiğimiz ve size hizmet sunduğumuz bir şey halini alıyor. Her işin uzmanı var elbette. Biz deKadıköy tıkanıklık açmaolarak bu işte uzman olduğumuzu iddia ediyoruz. Ve içini dolduramayacağımız cümleler kurmadığımızın kanıtı olarak ta müşteri memnuniyet oranlarımızı gösteriyoruz. Sizler bize yaptığınız geri dönüşlerde memnuniyetinizi, belirtiyorsunuz bizde yaptığımız işi doğru yaptığımızı bu sayede biliyoruz.

Etiketler: Kadıköy tıkanıklık açma, tıkanıklık açma, Kadıköy lavabo tıkanıklık açma, Kadıköy, tıkanıklık, açma, hizmeti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1040
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-01-2017, 03:53
14-01-2017, 03:53

Çekmeköy Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Çekmeköy Tıkanıklık Açma

Hak ettiğiniz hizmeti size sunuyoruz. Herkes en iyisiniz hak eder! Bizde size en iyisi olduğumuzu söylüyoruz. Bunu yaptığımız işlerde ve müşterilerimizin memnuniyeti ile de kanıtlıyoruz.Çekmeköy tıkanıklık açmaolarak eski sistem çalışmalara son verdik. Eski sistem çalışma şeklinde gider borusu tıkanıklığı ya da su sızıntılarını tespit etmek amacı ile kırma işlemleri uygulanıyordu evlerde. Bu hem maliyetli hemze zaman alıcı bir süreçti. Biz teknolojiyi yakından takip ederek işimize yeni bir boyut kazandırdık. Eskiden olduğu gibi kırmıyoruz evinize zarar vermiyoruz ve sizi sorununuzdan kurtarıyoruz. Kulağa çok hoş geliyor değimli? Kim istemez gider tıkanıklığı veya su borulardaki su sızıntılarından evi zarar görmeden kurtulmayı. İstediğinizi veriyoruz size. Zamandan tasarruf etmek için kullandığımız teknolojik cihazlar ve uzman ekip arkadaşlarımız ile siz çayınızı kahvenizi içene kadar biz evinizdeki sorunu tespit edip çözmüş olacağımız şekilde çalışma yürütüyoruz.

Teknolojinin İşimiz İçin Ürettiği Ve Bizimde Kullandığımız Cihazlar.

Size kısaca kullandığımız teknolojiden bahsedelim. Biz işimizde kolaylık sağlayan teknolojiyi kullanıyoruz derken laf olsun diye söylemiyoruz. Gider tıkanıklığını ve su sızıntısı tespit etme konusunda mükemmel iş çıkaranhassas dinleme cihazları kullandığımız teknolojik cihazlardan biri. Bir diğer teknoloji harikası ise gider tıkanıklığı açma konusunda özel üretilmişkamera sistemi. Bu kamera sistemi ile tıkanıklığın nedenini tespit edebiliyoruz ve işimiz daha da hızlanıyor.Çekmeköy tıkanıklık açmaolarak biz teknolojinin nimetlerinden bu cihazlarıkullanarak istifade ediyoruz.

Su boruları neden sızıntı yapar?

Evlerinizde gerek gider boruları gerekse su tesisatında kullanılan borularda sızıntı olmasının başlıca nedenleri arasında. Borularınızın yıpranması, giderinizden yoğun kimyasalların dökülmesi veya boruların darbe alması en sık görülen nedenler arasında. Evlerde kullanılan temizlik malzemeleri özelliklede yoğun kimyasal içerenler borularınızın delinmesine eğer plastik borulardan bahsediyorsak erimesine neden olabilir. Bu gibi durumlar günlük hayatınızı sekteye uğrattığı için size büyük bir sorun olarak görünebilir.

Etiketler: çekmeköy tıkanıklık açma, çekmeköy tıkanıklık açmak, çekmeköy, tıkanıklık, açma, servisi

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1425
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-01-2017, 21:48
14-01-2017, 21:48

Üsküdar Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Üsküdar tıkanıklık açma alanında ve su kaçağı tespitinde faaliyet gösteren firmamız yaşam alanlarınızı kabusa çeviren bu problemlerde güvenle yanınızda yer alır. Su kaçağı ve tıkanıklık problemleri, yaşam alanlarında sık karşılaşılan sorunlardandır. Fakat bu sorunların tespitinin yapılması ve müdahale sağlanması mümkündür. Tabi ki burada önemli olan nokta, firmamızın bu işlemleri teknolojik cihazlarla yapıyor olmasıdır. Eski yöntem kırarak, etrafa zarar vererek yapılan tespitler ve böyle bir çalışma anlayışının firmamızda yeri yoktur. Eski zamanlarda kaçağı bulmak için pek çok yer kırılıp tekrar düzeltilmekteydi. Firmamız tespit işlemini yüzeyden yapabilmektedir. Bu sayede sorununuzun çözümü sağlanırken başka hiçbir yer zarar görmemektedir.
Su Kaçağı Tespit ve Onarımında Güvenilir Adres
Firmamız sektördeki bilgi birikimi ve profesyonel yapısı ile su kaçaklarını kolaylıkla tespit edebilmektedir. İster su pis ister temiz olsun ayrım olmaksızın istenilen başarı yakalanabilmektedir. Yüzeysel olarak yapılan tespit sayesinde sizler de pek çok maddi yükten ve etrafın kirlenmesinin ortaya çıkardığı gerginlikten kurtuluyor olacaksınız. Bizler kaçak tespitinde dinleme veya görüntüleme cihazlarını kullanarak hareket etmekteyiz. En az zararla yarma işlemi yaparak yenileme ve onarım işlemlerini uygularız. Açtığımız minik noktayı tekrar eski haline getirir ve gerekli kontrolleri yaparak yanınızdan ayrılırız. Günümüz dünyasında pek çok imkana sahip olabilmeyi kendimize prensip edinerek ilerleriz. Her geçen gün geliştirmeye devam ettiğimiz alt yapımız ile sürekli sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Su kaçağı problemlerinizde aradığınız güven ve hızın yanı sıra garanti hizmetin adresi olarak sektörde yer almaktayız.
Tıkanıklık Problemleri Kâbusunuz Olmasın
İster ev ister iş yeri olsun tıkanıklık problemi her alanda karşılaşılabilen bir problemdir. Kullanılan tuvaletler, lavabolar, borulardaki önemli noktalar ve daha pek çok yerde tıkanıklık yaşanabilmektedir. Üsküdar tıkanıklık açma alanında yaptığımız profesyonel çalışmalar ile bu sorunları en kısa sürede ortadan kaldırırız. Tıkanıklık zaten en kısa sürede çözümlenmesi gereken bir sorundur. Aksi takdirde hem eşyalar, yaşam alanları ve pek çok malzeme zarar görebilir hem de tıkanıklık durumu ve yol açtığı kötü durumlar insan sağlığını tehdit edebilir. Bu nedenle uzman bir şekilde tıkanıklık sorunu çözüme kavuşturulmalıdır.
Özellikle ev ortamında yaşanılan tıkanıklık problemleri çok daha can sıkıcı ve zarar verici olabilmektedir. Evde yaşayan kişilerin sağlıklarını tehdit etmekte ve maddi külfete sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle tıkanıklık problemlerinizde firmamızla iletişime geçerek, istediğiniz profesyonel çözüme kolaylıkla ulaşırsınız. Tıkanıklar kâbusunuz olmadan, işler karmaşık hale gelmeden en uygun çözüme rahatça kavuşmuş olursunuz 

Etiketler: üsküdar tıkanıklık açma, uskudar tikaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1327
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-01-2017, 22:00
14-01-2017, 22:00

Ümraniye Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Ev ya da iş yerlerinde bazen bazı problemlerle karşılaşılabilir. Bu problemlerden birisi de su kaçaklarıdır. Yaşanılan bu problem sadece yaşandığı yere değil, eğer çözümü yapılmazsa çok fazla yere zarar verebilmektedir. Su kaçağı problemi bazen direk ortaya çıkabileceği gibi bazen de gizli bir şekilde sorun çıkarmaya devam edebilir. Faturaların nedeni bilinmeyen artışları, rutubetin yaşam alanlarında artış göstermesi, komşularda sızıntı şikâyetleri gibi belirtiler su kaçağı probleminin habercisi olabilmektedir. İster direk kendini belli eden durumlar olsun isterse de bu gibi belirtiler meydana gelmiş olsun yapılması gereken profesyonel bir firmadan destek alınmasıdır.
Firmamız Ümraniye tıkanıklık açma alanında profesyonel bir şekilde faaliyet göstermektedir. Su kaçağı problemlerinin tespit ve onarımında, yaşam alanlarında meydana gelen tıkanıklık problemlerinde işin uzmanları özenle çalışmaktadır. Kişiler bazen yaşanılan bu problemlerin çözümlerini erteleme yoluna girebilirler. Ertelenmeyen durumlarda da profesyonel bir hizmet almak yerine geçici çözümler uygulayabilirler. Bu çözümler yakın çevreden duyulan veya sanal ortamdan araştırılan çözümler olabilmektedir. Fakat aslında kişilerin kendi başlarına yaptıkları bu uygulamalar, çözüm gibi görünen sorun büyütücü uygulamalardır. Çünkü bu şekilde hareket edilmesi ileride kişilere daha fazla maddi ve manevi kayıplar yaşatabilmektedir.
Su kaçağı problemleri çözümlenmezse yaşanılan alanda pek çok eşya da zarar görebilmektedir. Kullanılan mobilyalar veya başka eşyalar çürüme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir. Rutubetteki artış insan sağlığını olumsuz etkilerken pis ve kötü bir görüntü oluşturabilir. Komşularda sızıntılar ortaya çıkabilir ve bu durum ilişkilerin zedelenmesine neden olabilir. Sızıntılar daha büyük felaketler oluşturabilir. Zaten günümüzde çok fazla ödenilen fatura varken, su kaçağı problemi nedeniyle fatura artışları can sıkıcı bir hal alabilir. Bu gibi tehlikelerle karşılaşmamak ve stres dolu sorunların boy göstermemesi için su kaçağı problemi en kısa zamanda çözüme kavuşturulmalıdır.
Su Kaçağı ve Tıkanıklık Problemlerinin Çözümünde Güvenilir Adres
 Aranılan güvenli ve profesyonel hizmeti siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde sunmaktayız. Su kaçaklarının tespitini yaparken, teknolojiyi kullanarak yaşam alanlarınıza zarar vermeden çalışmaktayız. Eski usul kırarak veya etrafa zarar vererek kaçak aramayız. Görüntüleme ve dinleme cihazlarını kullanarak kaçağı tespit eder ve onarımını en uzman şekilde yaparız. Tespit işlemini yaparken etraf kirlenmez. Hiçbir yer zarar görmez ve dağılmaz. Onarım aşamasında da aynı tizlikle çalışmalarımızı yürütürüz. Kaçak tespit ve onarımından sonra kontrol işlemlerini de yaparak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamış ve sorunu çözmüş olarak yanınızdan ayrılırız. Güler yüzlü hizmetimiz, uzman çalışanlarımız, sağlam alt yapımız ve sektördeki başarımızla yüksek kalitede hizmet sunmaktayız.
Su kaçağı problemleri dışında tıkanıklık problemlerinizde de güvenle çözüm sunmaktayız. Tıkanıklık problemleri de çok can sıkıcı boyutlarda olabilmektedir. Lavabo, tuvalet, pimaş veya kanal tıkanıkları ev ya da iş yerlerinizi kötü bir hale sokabilmektedir. Ümraniye tıkanıklık açma alanında hizmet veren firmamız bu probleminizde de en hızlı ve uygun çözümlerle yanınızda yer alır. Tıkanıklık tespitinde ve onarımında da kırmadan, dökmeden çalışma sağlarız. Teknolojiyi bu alanda da kullanarak robotlarla, görüntüleme aletleri ve dinleme cihazları ile çalışırız. Tıkanıklık kaynağını hemen bulur ve soruna ait olan çözümü en hızlı şekilde uygularız.

Etiketler: ümraniye tıkanıklık açma, umraniye tikaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1238
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-01-2017, 23:26
14-01-2017, 23:26

Tuzla Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Pek çok insanın ortak sorunu haline gelen damlatan musluklar. Bunun asıl nedeni borulardaki tıkanıklık ve bu nedenle meydana gelen su kaçağıdır. Eskiyen ve paslanmış borular su kaçağını kaçınılmaz kılar. Hem maddi hem manevi açıdan bizleri etkiler. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmak hepimizin kabusudur. Bu sorunların en kısa çözüme kavuşması açısından erken teşhis edilmesi çok önemlidir. Bu teşhisi elbette ki tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Bu nedenle bu sorunun halledilmesi için evinizi ya da işyerinizi güvenli ellere emanet etmelisiniz. Bu noktada ise devreye biz giriyoruz. Tuzla tıkanıklık açma alanında uzman bir ekiple hizmetinizde.
Yapılması Gereken İşlemler
Gelişen teknoloji sayesinde su kaçağı bulmak için evinizi kırmadan ve dökmeden su kaçağının bulunması mümkündür. Bunun için çeşitli su kaçağı bulma aletleri ve cihazlarına sahibiz ve sorunun nerede olduğunu bulmak için de elimizdeki her türlü cihazdan faydalanmaktayız. Bu sorunların giderilmesi için yapacağımız ilk işlem şebeke suyunu kontrol etmek olacaktır ve bu sayede herhangi bir sızıntı olup olmayacağını tespit etmiş oluruz. Ardından da eğer bir sızıntı tespit edilir ise, akustik dinleme cihazı kullanarak sızıntının hangi bölgede olduğunu tespit edebiliriz. Bu şekilde istediğimiz sonucu elde edemezsek, pimaş içi kamera ile görüntüleme yöntemini kullanırız ve bu yöntem ile gider içlerini, lavabo, küvet ve ana giderlerin hepsini kamera ile kontrol ederek bir herhangi bir su kaçağı ya da tıkanıklık olup olmadığını tespit ederiz. Sonraki işlemde ise sıcak su borularındaki kaçaklar ve izolasyon kaçakları için özel olarak kullanılan termal görüntüleme kamerasını kullanarak bu şekilde sorunlu olabilecek her bölgeyi kontrol etmiş ve muhtemelen de su kaçağını evinize hiçbir zarar vermeden tespit etmiş oluruz. Teknolojik gelişimlerinin yakın takipçisi olan firmamız Tuzla tıkanıklık açma tüm bunları size ekstra masraf çıkarmadan yapar. Eskiden bilindiği üzere tıkanıklığa ulaşmak için evin bir kısmının yıkılması gerekmekteydi. Biz bu işleme yer vermeden profesyonel cihazlar ve usta ekimizle bu problemin üstesinden gelmenize yardımcı olmaktayız.
Nelere Dikkat Edilmeli?
Öncelikle onarımı gidermek için başvurduğunuz firmanın su kaçağı tespitinde kullanacağı yöntem ve malzemeleri sormanız gerekir. Aslında birçok kişi bunlardan ziyade işin maddi kısmının önemli olduğunu düşünerek ilk olarak tamir ücretini sorarlar. Fakat bu yanlıştır. Çünkü diyelim ki usta sizden uygun bir fiyat istedi ama evinizi kırarak ve dökerek tespiti gerçekleştirdi. Bu durumda siz bir de duvarın onarımı için para harcarsınız ve düşündüğünüzden çok daha pahalı bir iş yapmış olursunuz. Oysa Tuzla tıkanıklık açma kırmadan ve dökmeden su kaçağı bulma yöntemlerini kullandığı için maddi ve manevi yönden etkilenmeyeceksiniz. Biz firma olarak bunun garantisini vermekteyiz. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda hem evinize zarar gelmeden hem de ekstra masrafa maruz kalmadan sorunun üstesinden geleceksiniz.

Etiketler: tuzla tıkanıklık açma, tuzla tikaniklik acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1785
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-01-2017, 01:18
15-01-2017, 01:18

Pendik gider açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Pendik gider açma

Evlerde birçok sorun gün içerisinde meydana gelebilmektedir. Su harcamalarınızı yaparken yıkadığınız ürünlerin parçaları gider borularına kaçmaktadır. Temizlik yaparken temizlik bezlerinizden çıkan toz parçaları gider borusuna kaçmakta, gider borunuzun tıkanmasına yol açmaktadır. Tüm bu sorunlarınız için hizmet veren firmamız, Pendik gider açma hizmetiyle sizlerin yanında yer almaktadır. Özenle yaptığımız çalışma sonucunda gider borularınız açılmakta, su tüketimlerinizi kolayca yapabilmektesiniz.

Pendik gider açmafirması olarak öncelikle su kaçağının olup olmadığını tespit ediyoruz. Tıkanıklık sonucunda herhangi bir boruda hasar olup olmadığını tespit ediyor, bu doğrultuda çalışmalarımıza başlıyoruz. Gider borularınızda hasarın olup olmadığı kontrol edildikten sonra gider borusunda olan tıkanıklığın nerede olduğunu tespit etmeye çalışıyoruz. Bu tespiti yaparken evlerinizde bulunan seramiklere, kalebodurlara ve lavabonuzun kenarlarına kesinlikle zarar vermiyoruz. Kesici, delici aletlerle kesinlikle darbe uygulamıyor, gider borusunu bu aletlerle açmaya çalışmıyoruz. Bu yüzden firmamız, en çok tercih edilen firmalardan birisi haline gelmiştir. Pendik gider açma firmamız profesyonel çalışma sistemi ve başarılı çalışma ekibiyle en kısa süre içinde adresinize intikal etmekte, en kısa süre içinde de gider borularınızı açmakta ve temizlemektedir. Sağlık açısından sizlere sıkıntı yaratacak hiçbir durumu gider açma yöntemlerimiz arasında kullanmıyoruz. Gider borunuzdaki tıkanıklıkfazla değilse, kimyasal ilaçlarla açmaya çalışıyor, gider borusundaki pisliklerin kanalizasyona ulaşmasını sağlıyoruz. Kullandığımız bu gider açmailaçları sağlık açısından sizlere zarar verecek ürünler değildir. Aynı şekilde gider borunuzun zarar görmesine, gider borunuzun incelmesine veya delinmesine yol açmamaktadır. Kullandığımız ilaç sadece gider borusunun temizlenmesi içindir.


Etiketler: pendik gider açma, pendik gider acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1723
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-01-2017, 01:30
15-01-2017, 01:30

Pendik Tıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Pendik Tıkanıklık Açma

Lavabo veya tuvaletlerde ortaya çıkan tıkanıklık problemleri yaşam alanlarını kâbusa çevirebilmektedir. Tıkanıklık sebebi çok farklı olabilir. Fakat sebebi ne olursa olsun tıkanıklığın getirdiği zarar veren durum her halde kötü bir tablo oluşturmaktadır. Hem kendi alanımızı hem de çevreyi olumsuz etkiler. Zamanında ve doğru bir uygulamayla çözüm sağlanmazsa çok daha karmaşık ve zor haller ortaya çıkabilmektedir. Bazen yanlış kullanım şekilleri bazen de alt yapı kaynaklı sorunlardan dolayı tıkanıklık problemleri ile karşı karşıya kalırız. Fakat her durumda firmamız siz değerli müşterilerine profesyonel ve uygun hizmeti sağlamaktadır.

Özellikle tuvalet tıkanıklıkları kullanım alanındaki farklılık nedeniyle çok daha vahim sonuçlar ortaya çıkarabilir. Pis su baskınları, kötü kokular ve bu kokuların asla geçmemesi, asla ilerlemeyen gider problemi gibi çok kötü sahneler yaşanabilmektedir. Firmamız Pendik tıkanıklık açma alanında sunduğu hizmet sayesinde bu durumun en kısa sürede düzeltilmesini sağlamaktadır. Kötü etkilenen yaşam alanının bir an evvel konforuna kavuşması ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uzman şekilde hizmet vermekteyiz. Ev ya da iş yerlerinizde hem kendiniz hem de çevreniz için böyle olumsuz durumların uzun sürmemesi adına, gereken profesyonel desteği en güvenilir şekilde sağlamaktayız.


Etiketler: pendik tıkanıklık açma, pendik tikaniklik acma, tıkanıklık, tikaniklik

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1752
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-01-2017, 02:05
15-01-2017, 02:05

Sultanbeyli Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Su kaçağı tesisatlar için en büyük problemlerden biridir. Boruların yıpranması, aşınması, zamanla basınçlı su ile deforme olması gibi sebeplerle su kaçakları problemleri çok sık yaşanan bir gerçektir. İş bu durumlara varmadan tesisatların düzenli kontrolü aslında yapılması gerekendir. Su kaçağı belirtileri başlangıçta pek dikkat çekmeden ilerlese de kısa zaman içerisinde gözle görülür derecede ortaya çıkıp yaşam kalitesini bozmaya birebir bir durumdur. Su kaçakları duvar içinde sızıntılarla başlar. Ardından duvarın yıpranması hatta hatta çürümesi ile bu süreç devam eder. Zamanla sıva kabarır ve boya dökülür. Duvardaki nemlilik artık damlama şekline dönüşmüştür. Evlerdeki rutubetin ana sebebi aslında su kaçaklarıdır. Rutubet insan sağlığını bozan bir durum olduğuna göre bu sorun asla ertelenmemelidir. Su kaçağı tespiti ve onarımı konuları artık eskiye nazaran çok daha modern şekilde sonuçlanmaktadır. Herhangi bir kırma dökme olayı cereyan etmeksizin robot cihazla sorunlu borunun varlığının bulunması ile yapılan kısa süreli işlemle problemin giderilmesi nerdeyse bir olur. Sultanbeyli gider açma profesyonel ekibi ve işe olan yatkınlıkla ve tecrübeyle var olan bir tesisat firmasıdır.


Etiketler: sultanbeyli gider açma, sultanbeyli gider acma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 2018
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-01-2017, 02:23
15-01-2017, 02:23

Sultanbeyli ıkanıklık Açma 0530 445 03 38

Kategori: tıkanıklık açma

Evlerimizde tıkanıklık sorunu yaşadığınızda işinde profesyonel bir ekiple çalışmanın size nasıl bir kolaylık sağlayacağını kısaca anlatalım. Tıkalı giderler her zaman herkesin evinde sorun teşkil eder. Eski sistem ile yapılan çalışmalarda tıkalı giderleriniz açılmak için yer döşemeleri, mutfak tezgahları, tuvaletleriniz ve küvetinizde kırılmadan oluşan büyük hasarlar meydana getirilirdi. Ama bizim kullandığımız son teknoloji cihazlarda böyle sorunlar yaşamadan tıkalı giderleriniz açılıp sorunsuz şekilde kullanmanız sağlanıyor. Her geçen gün yenilenen teknoloji bizim sektörümüzde de bazı olanaklara sahip olmamıza fırsat tanıyor. Bizde gelişen teknolojiyi yakından takip ederek işimizde en faydalı olacak cihazları tespit ediyoruz ve kullanıyoruz. Gerek kurslar gerekse eğitim seminerleri ile Sultanbeyli tıkanıklık açma olarak yeterli bilgi birikimine ulaşıyoruz. Herkesin bildiği gibi eskiden böyle cihazlar kullanılmazdı. Eski sistemlere göre yapılan çalışmalarda zamanınız ve paranız çok fazla giderken bizim çalışma sistemimizde hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyorsunuz.

 

Etiketler: sultanbeyli tikaniklik acma, sultanbeyli tıkanıklık açma

Önceki Sonraki