» » Robotlu Su Kaçağı 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1357
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 2-01-2017, 02:07
2-01-2017, 02:07

Robotlu Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Robotlu Su Kaçağı 
Su kaçağı bazı durumlarda kendini hemen gösterse de bazı durumlarda hemen belirtileri ortaya çıkmaz biraz dikkatle incelemeniz ve gözlemlemeniz gerekebilir. Örneğin su borularında bir patlaktan meydana gelen kaçak kendini hemen belli eder çünkü duvarın içine işleyen su kaçağın devamı halinde duvardan dışarıya sızmaya başlar ve bu durumda duvarınız nemlenir ve hatta boyası bile dökülmeye başlayabilir. Böylece de size uyarı vermiş olur. Ama su kaçağını kendini bu kadar belli etmediği zamanlarda kaçak olup olmadığını fark etmek daha zordur ve çoğu zaman profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsınız. Örneğin bazen ufak ufak sızıntılar fark edebilir ama kaçak olup olmadığından emin olamayabilirsiniz. Bu durumlarda dairede su kullanımını hemen durdurup su saatini kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer su kullanımı olmadığı halde su saatiniz hala çalışır durumdaysa evde muhakkak bir su kaçağı vardır. Ya da kombinizin suyunda sürekli bir azalma söz konusu ise ve bunu fark ettiyseniz yine su kaçağı olma ihtimalinin yüksek olduğunu bilmeli ve bir ekip çağırarak su kaçağının yerini tespit etmeniz gerekmektedir. 

Robotlu Su Kaçağı Tespiti Ve Onarımı Nasıl Olur?
Firmamızca kullanın robotlu su kaçağı tespit ve onarım yöntemi tamamen teknolojik gelişime bağlı bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde belirli teknolojik cihazlar kullanarak evinizin hiçbir bölgesine zarar vermeden ve arkamızda hiçbir dağınıklık bırakmadan minimum sürede kaçağı tespit etmekteyiz. Ayrıca çalışan ekibimizin profesyonelliği ve alanlarında uzman kişiler olmasında dolayı bu süreçte hiçbir sorunla karşılamayacaksınız. Su kaçağı tespiti için öncelikle temiz su tesisatınıza yüksek basınç verilir ve elimizdeki cihazla tüm tesisatınız kontrol altına alınır ve dikkatle takip edilir. Sonrasında akustik dinleme cihazları ile sesin değiştiği noktalar tespit edilir ve bu noktalar su kaçağının olduğu noktalardır. Diğer su kaçağı bulma cihazları ise özel elektromanyetik amfi cihazı ve elektromanyetik boru ve tesisat bulma cihazıdır. Böylece hiçbir yeri kırıp dökmeden sızıntı noktaları belirlenmiş olur.

Bizi Tercih Etmeniz Neden Önemli?
Öncelikle firmamız tüm yatırımını sizlerin memnuniyetini ön plana alarak yapmaktadır. Tüm teknolojik gelişmeleri takip eden ve bu gelişmeleri kendi alanımızda kullanan bir firma olmaktan gurur duymaktayız. Kullandığımız robotlu su kaçağı tespit ve onarım yöntemi sayesinde gerek tespit aşamasında gerek se onarım süreci boyunca hiçbir yükün size kalmayacağının garantisini verebilen sayılı firmalar arasındayız. Onarım sırasında evde biri olmasa dahi ekip arkadaşlarımızın evinizi bulduğu gibi bırakacağından emin olabilirsiniz ve gözünüz arkada kalmadan iş hayatınıza odaklanabilirsiniz. Genel olarak ev sahiplerinin en büyük şikâyeti ustaların onarım süresince evde bıraktıkları dağınıklıktır. Ancak bizim çalıştığımız ekibin profesyonelliği ve kullanılan teknolojik yöntemler sayesinde asla böyle bir sorunla karşılaşmayacağınız firmamız tarafında garanti edilmektedir.

Etiketler: robotlu su kaçağı, robotlu su kaçağı tespiti, robotlu su kaçağı bulma, robotlu su kaçağı onarımı

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.