» » Noktasal Su Kaçağı 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1287
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 2-01-2017, 01:59
2-01-2017, 01:59

Noktasal Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Noktasal Su Kaçağı
Su kaçağının fark edilmesi sızıntının şiddetine bağlı olarak zorluk göstermektedir. Hafif bir sızıntı şeklinde olan su kaçağının ev sahibi kişiler tarafından fark edilmesi oldukça zordur. Ancak ve ancak sızıntının artması ile kaçağın duvarlarda etkisini göstermesi ile fark edilebilir. Ya da bazı durumlarda noktasal su kaçağı tespitine ihtiyaç duyulur. Şöyle ki su kaçağı her zaman sızıntının olduğu noktada kendini göstermez. Suyun duvar içinde kendine bir yol çizmesi sonucu sızıntının olduğu yerden çok daha farklı bir yerde patlak verebilir. Böyle bir durumda profesyonel bir yardım almanız tavsiye edilir. Zira bu problemi kendiniz halletmeye kalkarsanız evinizin başka bir bölgesine zarar verebilir ve farkında olmadan kendinize maddi yönden yük bindirmiş olabilirsiniz.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Nedir?
Su kaçağı her zaman fark edildiği noktadan doğmuş olmayabilir. Duvarınızın herhangi bölgesinde kendini göstermiş olan bir su kaçağının sebebi başka bir odan geçen bir borudaki sızıntıdan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda kendi yöntemlerinizle ile sızıntının noktasını bulmak için tüm duvarı kırmanız gerekir ki bu da size her yönden zorluk çıkaran bir işlem olur. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman yapacağınız en makul davranış bizi aramak olacaktır. Çünkü bizim yapacağımız işlem evinize hiçbir şekilde zarar vermeden, duvarlarınızı veya kalebodurlarınızı kırmadan direk noktasal su kaçağı tespiti yapmak olacaktır. Bu tespiti yapmak için elimizde çeşitli teknolojik ve elektronik alete sahip bir firmayız ve en kısa sürece sızıntı noktasını belirleyeceğimizi garanti etmekteyiz. Kullandığımız akustik dinleme cihazları ve su borularınızda gezebilecek boyutta küçük kameralı görüntü cihazları ile hiçbir dağınıklığa sebebiyet vermeden su kaçağınızın noktasını tespit edebilmekteyiz.
Noktasal Su Kaçağı Tespitini Faydaları
Noktasal su kaçağı tespit yöntemi hem bizim hem de siz değerli müşterilerimiz için en pratik yöntemdir. Günümüz çalışma koşullarında vakit çok önemlidir. Evdeki herhangi bir aksaklığın en kısa sürede hallolmasının sizler için önemini anlayabiliyoruz. Bu hususta tespit için kullandığımız bu yöntem ile sizlere en kısa sürede sonuç sunmaktan gurur duyuyoruz. Hem su kaçağının tespiti hem de onarımı sırasında kullandığımız teknolojik cihazlar sayesinde sizlere en kısa sürede çözüm vaat ediyoruz. Bu yöntem ile sorunun tam kaynağı tespit edildiği için onarım süresi de o derecede kısalmaktadır. Ayrıca bu yöntemin bir diğer avantajı da maddi yöndendir. Uzun uğraşlar gerektirip evinizin kırıp dökülerek yapıldığı onarım işlemlerinde hem onarım ücreti ödersiniz hem de ardından kırılan dökülen yerlerin tadilatı için bir ödeme yapmanız gerekir. Ancak su kaçağının noktasal olarak tespit edildiği ve onarıldığı bu yöntemde gereksiz ödemeler yapmadan sadece işlem ücretini ödeyerek bu sorunu daha az bir maliyet ile halletmiş olursunuz.

Noktasal Su Kaçağı Onarımı
Bu yöntemle su kaçağı onarımı diğer yöntemlere göre daha kolaydır. Çeşitli teknolojik cihazlarla su kaçağının tam noktası tespit edilir ve robotlu onarım sistemi sayesinde su borularına gönderilen cihazlarla su kaçağının tam noktası veya sızıntının tam birebir noktası belirlenebilir. Böylece onarım sırasında zaman kaybı olmadan tam problemin noktasına odaklanarak kısa sürede bir çözüm elde edilir. Boru içerisine direk gönderilen cihazlar sayesinde etraf hiçbir şekilde batmaz ve herhangi bir dağınıklığa sebebiyet vermeden sorun direk boruların içerisinde halledilir. Gördüğünüz gibi noktasal su kaçağı tespit ve onarım sistemi ile çok yönlü tasarruf ederek onarımını en iyi ve en kısa sürede gerçekleştirmemiz mümkün. Ayrıca bizim gibi profesyonel bir ekiple çalışmanın farkını onarım sürecinin her dakikası hissedecek ve asla pişman olmayacaksınız. Her daim hizmetinizdeyiz.
 


Etiketler: noktasal su kaçağı, noktasal su kaçağı tespiti, noktasal su kaçağı bulma, noktasal su kaçağı onarımı, istanbul noktasal su kaçağı, noktasal su kaçağı tespiti istanbul

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.