» » Cihazla Su kaçağı 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1048
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 2-01-2017, 02:17
2-01-2017, 02:17

Cihazla Su kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemleri binaları çürüten, duvarlara zarar veren, önlem alınmadığında çok büyük sorunlara neden olan bir tesisat sorunlarıdır. Cihazla su kaçağı bulma yıllarca tecrübesiz kişiler tarafından yapılırken evler, banyolar kırılıp döküldü. Tecrübesizlik sebebiyle kolayca giderilebilecek su kaçağı arızaları bile büyük maddi zararlara sebep oldu. Ustaların duvarları bilinçsizce kırmaları evlerin duvarlarına ve kalebodurlarına ciddi zarlar verdi. Cihazla Su kaçağı tespiti, tavanda terleme, su damlaması, sızıntısı ve duvarda sıva kabarıklığına neden olabilir. Ayrıca kaynağı bulunmayan su kaçakları su faturalarında yüksek gelmesine sebep oluyor. Su kaçağı bulmak için evlerimizin her yerini kırma artık geride kaldı. Artık su kaçağını duvarları kırarak değil cihazlarla su kaçağı tespit edilip sonuç odaklı çalışmaktayız.

Su Kaçağı Tespiti
Nereden geldiği belli olmayan su kaçakları duvarlarda kabarma, fayans aralarında kararma duvarlarda lekelere neden oluyor. Klozet ve duşa kabinlerden akan su kaçakları alt kattaki daire duvarlarında damlama yapabiliyor. Bundan kaynaklanan her türlü masraf sizin sorumluluğunuza giriyor. Su kaçakları son sistem cihazlarımızla sizleri günlerce tamirat işlerine maruz bırakmadan tespit edilebiliyor. Su kaçağı bulma cihazı döşenmiş yer ve duvarlarda ki sızıntıları bulmak için tasarlanmıştır. Artık günlerce süren gürültü, kırık içinde kalan duvarlar, molozlarla dolu toz içinde bir ev geride kaldı. Elektronik cihazlarla yapılan tespitler sonucu su kaçağı tespit edilip aynı zamanda onarımı yapılabiliyor. Son sistem cihazla su kaçağı tespit ediyoruz. Firmamız son sistem cihazlarımızla zararınızı en az boyuta ulaştıracak şekilde sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Cihazla Su Tesisat Problemlerinin Tespiti
Geçmişte su kaçağı bulmak oldukça zahmetli bir işti. Ancak bunun sebebi kullanılan cihazların olmamasından kaynaklanıyordu. Günümüzde kullanılan çeşitli cihazlarla su kaçağı bulmak daha kolay bir hal oluşturdu. Bu cihazlar su kaçağının bulunduğu yere göre çeşitlilik gösteriyor. Bunların başında dinleme metodu ile su kaçağı bulmak en sık kullanılan metot bulunmakta. Bunun yanı sıra termal kamera ile sıcak su kaçağı tespiti yapılabilmekte, boru kamerası kullanılabilmekte, renkli su ile su kaçağı tespiti yine kullanılan metotlar arasında yer almaktadır. Su kaçağı bulmakta birçok yöntem kullanılıyor ve bunların başında dinleme cihazları geliyor. Bu cihaz sayesinde su sızıntısına neden olan su kaçakları noktasal şekilde tespit ediliyor. Bu cihazla su kaçağı tespiti çok kolay şekilde belirleniyor. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra artık tamirat aşamasına geçilebiliyor. Firmamız su kaçağı konusunda karşılaştığınız problemlerden sizi rahatlıkla kurtarıyor. Profesyonel ve tecrübeli ekiplerimizle vaktinizi çok almadan son sistem cihazlarımızla sizi su kaçağı derdinden kurtarıyoruz. Teknolojiyi geride kalmadan takip eden firmamız işlerinizi çok kolaylaştırıyor. Özel kameralarla tıkanıklık tespitini çok rahatlıkla bulabilmekteyiz.

Tespit Edilen Su Kaçağının Birlikte Tamiri
Su kaçağının olduğu yerde seramik, fayans, granit vb. yer kaplama malzemelerinin kırılmadan sızıntının giderilmesi mümkün değildir. Sızıntının olduğu bölge diğer fayanslara zarar vermeden kırılarak çıkarılır. Sızıntıya sebep olan boru tamir edilir. Ev sahibinde aynı renk ve model fayans var ise aynı anda fayans tamiri de yapılarak işler kolaylıkla bitirilebilir. Ancak ev sahibinde aynı fayans bulunmuyorsa fayans temin edildikten sonra fayanslar yerlerine yapıştırıldıktan sonra bir gün arayla tamirat tamamen bitirilebilir. Su kaçağı yalnızca plastik borulardan kaynaklanmıyor olabilir. Eğer boru demir veya başka bir malzemeden yapıldıysa yine aynı yöntemler uygulanarak su sızıntısı giderilmektedir. Su sızıntıları yalnızca fayans vb. yerlerin altında olmuyor. Zaman zaman parke altlarında da su kaçağı olabiliyor. Bu durumlarda su kaçağının tespiti yapıldıktan sonra parke yerinden sökülür. Parke altında ses ve ısı yalıtımı sağlayan şilteler kesilip su kaçağı tespit edilir. Tespit edilen kaçak tamiri yapıldıktan sonra hemen üzeri parke ile kapatılmaz. Öncelikle su kaçağının bulunduğu yerin kuruması beklenir. Aksi takdirde parkelerde kabarma görülebilir. Sizlere hizmet veren ekibimiz her türlü konuda sizleri bilgilendirmeye hazırdır. Firmamız tecrübeli ekipleriyle size hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Etiketler: cihazla su kaçağı, cihazla su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı bulma, cihazla su kaçağı onarımı

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.