Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1272
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 2-01-2017, 02:17
2-01-2017, 02:17

Cihazla Su kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı problemleri binaları çürüten, duvarlara zarar veren, önlem alınmadığında çok büyük sorunlara neden olan bir tesisat sorunlarıdır. Cihazla su kaçağı bulma yıllarca tecrübesiz kişiler tarafından yapılırken evler, banyolar kırılıp döküldü. Tecrübesizlik sebebiyle kolayca giderilebilecek su kaçağı arızaları bile büyük maddi zararlara sebep oldu. Ustaların duvarları bilinçsizce kırmaları evlerin duvarlarına ve kalebodurlarına ciddi zarlar verdi. Cihazla Su kaçağı tespiti, tavanda terleme, su damlaması, sızıntısı ve duvarda sıva kabarıklığına neden olabilir. Ayrıca kaynağı bulunmayan su kaçakları su faturalarında yüksek gelmesine sebep oluyor. Su kaçağı bulmak için evlerimizin her yerini kırma artık geride kaldı. Artık su kaçağını duvarları kırarak değil cihazlarla su kaçağı tespit edilip sonuç odaklı çalışmaktayız.

Etiketler: cihazla su kaçağı, cihazla su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı bulma, cihazla su kaçağı onarımı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1548
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 2-01-2017, 02:10
2-01-2017, 02:10

Kırmadan Ve Dökmeden Su Kaçağı Tespiti 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan Ve Dökmeden Su Kaçağı Tespiti
Eski yöntemlere göre su kaçağı tespiti ve kaçak olan borunun ya da giderin onarımı çok zahmetli bir işti. Çünkü su kaçağını bulmak için duvarlar kırılıp dökülürdü kalebodurlar kırılırdı. Şimdi ise, günümüz teknolojisi sayesinde kırmadan ve dökmeden su kaçağını bulup onarmak mümkündür. Ayriyeten tadilat sırasında ve sonrasında evinizin hasar görmesini de bu teknoloji sayesinde engellemek mümkündür. Eski usul tadilatlarda borulara ve kaçağa ulaşmak için kalebodurlarınızın kırılması gerekirdi ve bu durumda bir de ekstra kalebodurlarınızın tadilatı için ödeme yapmanız gerekirdi. Şu an bizim kullandığımız teknolojik cihazlar yardımı ile robotlu su kaçağı tespit ve tadilat yöntemi kullanmaktayız. Bu yöntemde hem sizin hem de işi yapanın emek gücü yarıya indirilmektedir ve böylece işiniz hem daha uygun meblağlara mal olmakta hem de çok daha kısa sürede hallolmaktadır.

Etiketler: kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1602
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 2-01-2017, 02:07
2-01-2017, 02:07

Robotlu Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Robotlu Su Kaçağı 
Su kaçağı bazı durumlarda kendini hemen gösterse de bazı durumlarda hemen belirtileri ortaya çıkmaz biraz dikkatle incelemeniz ve gözlemlemeniz gerekebilir. Örneğin su borularında bir patlaktan meydana gelen kaçak kendini hemen belli eder çünkü duvarın içine işleyen su kaçağın devamı halinde duvardan dışarıya sızmaya başlar ve bu durumda duvarınız nemlenir ve hatta boyası bile dökülmeye başlayabilir. Böylece de size uyarı vermiş olur. Ama su kaçağını kendini bu kadar belli etmediği zamanlarda kaçak olup olmadığını fark etmek daha zordur ve çoğu zaman profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyarsınız. Örneğin bazen ufak ufak sızıntılar fark edebilir ama kaçak olup olmadığından emin olamayabilirsiniz. Bu durumlarda dairede su kullanımını hemen durdurup su saatini kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer su kullanımı olmadığı halde su saatiniz hala çalışır durumdaysa evde muhakkak bir su kaçağı vardır. Ya da kombinizin suyunda sürekli bir azalma söz konusu ise ve bunu fark ettiyseniz yine su kaçağı olma ihtimalinin yüksek olduğunu bilmeli ve bir ekip çağırarak su kaçağının yerini tespit etmeniz gerekmektedir.

Etiketler: robotlu su kaçağı, robotlu su kaçağı tespiti, robotlu su kaçağı bulma, robotlu su kaçağı onarımı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1520
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 2-01-2017, 01:59
2-01-2017, 01:59

Noktasal Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Noktasal Su Kaçağı
Su kaçağının fark edilmesi sızıntının şiddetine bağlı olarak zorluk göstermektedir. Hafif bir sızıntı şeklinde olan su kaçağının ev sahibi kişiler tarafından fark edilmesi oldukça zordur. Ancak ve ancak sızıntının artması ile kaçağın duvarlarda etkisini göstermesi ile fark edilebilir. Ya da bazı durumlarda noktasal su kaçağı tespitine ihtiyaç duyulur. Şöyle ki su kaçağı her zaman sızıntının olduğu noktada kendini göstermez. Suyun duvar içinde kendine bir yol çizmesi sonucu sızıntının olduğu yerden çok daha farklı bir yerde patlak verebilir. Böyle bir durumda profesyonel bir yardım almanız tavsiye edilir. Zira bu problemi kendiniz halletmeye kalkarsanız evinizin başka bir bölgesine zarar verebilir ve farkında olmadan kendinize maddi yönden yük bindirmiş olabilirsiniz.

Noktasal Su Kaçağı Tespiti Nedir?
Su kaçağı her zaman fark edildiği noktadan doğmuş olmayabilir. Duvarınızın herhangi bölgesinde kendini göstermiş olan bir su kaçağının sebebi başka bir odan geçen bir borudaki sızıntıdan kaynaklanıyor olabilir. Bu durumda kendi yöntemlerinizle ile sızıntının noktasını bulmak için tüm duvarı kırmanız gerekir ki bu da size her yönden zorluk çıkaran bir işlem olur. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman yapacağınız en makul davranış bizi aramak olacaktır. Çünkü bizim yapacağımız işlem evinize hiçbir şekilde zarar vermeden, duvarlarınızı veya kalebodurlarınızı kırmadan direk noktasal su kaçağı tespiti yapmak olacaktır. Bu tespiti yapmak için elimizde çeşitli teknolojik ve elektronik alete sahip bir firmayız ve en kısa sürece sızıntı noktasını belirleyeceğimizi garanti etmekteyiz. Kullandığımız akustik dinleme cihazları ve su borularınızda gezebilecek boyutta küçük kameralı görüntü cihazları ile hiçbir dağınıklığa sebebiyet vermeden su kaçağınızın noktasını tespit edebilmekteyiz.

Etiketler: noktasal su kaçağı, noktasal su kaçağı tespiti, noktasal su kaçağı bulma, noktasal su kaçağı onarımı, istanbul noktasal su kaçağı, noktasal su kaçağı tespiti istanbul

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 1439
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 2-01-2017, 01:54
2-01-2017, 01:54

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde her han başınıza gelebilecek, çok can sıkıcı bir hal alabilecek kaçak ya da tıkanıklık işlemlerinizde kaliteli ve güvenilir hizmetimizle yanınızdayız. Aynı zamanda tüm bu sorunların çözümüne, uygun bir bütçe ayırarak kavuşmanızı sağlayarak ekonomik anlamda dengenizin bozulmamasını sağlamaktayız. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren ve güveni hep ön planda tutan firmamız sektördeki kurumsal farkı ile profesyonellik anlayışını hep yüksekte tutarak çalışmaktadır. Su tesisatı ile ilgili oluşabilecek problemlerinizde kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri ile yanınızda yer alırız.
Zaten ortaya çıkan kaçak veya tıkanıklık problemi yeteri kadar can sıkıcı bir durumken, üzerine bir de etrafın zarar görmesi ve kirlenmesi stresini sizlere yaşatmayız. Teknoloji çağını yaşadığımız bu zamanda sektörümüzü de bu yapılanmayla geliştirmekteyiz. Kameralı ve dinlemeli cihazlarımız sayesinde yaşam alanlarınıza zarar vermeden, etrafı kirletmeden ve uzun vakitler harcanmasına gerek kalmadan siz değerli müşterilerimizin yanında yer alırız.

Etiketler: kırmadan, su kaçağı, kırmadan su kaçağı, kırmadan su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı onarım, kırmadan su kaçağı bulma

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3037
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 23-12-2016, 23:11
23-12-2016, 23:11

Su Kaçağı Tespiti 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti 0530 445 03 38
Su kaçağı ve tıkanıklık problemleri yaşam alanlarını olumsuz etkileyen problemlerdir. Hem yaşam alanlarını olumsuz etkiler hem de maddi anlamda kişilere sıkıntı doğurabilir. Firmamız uygun bütçe ayrılarak kaliteli hizmetin sahibi olunduğu en güvenilir adrestir. Su kaçağı tespiti yaparken son teknolojiyi bünyesine katmış olarak, profesyonelce hizmet vermektedir.
Su Kaçağı Nedenleri ve Firmamızın Çözümleri
Su kaçağı probleminin pek çok nedeni olabilmektedir. Fabrikasyon hatalar, yanlış ve hasarlı malzeme kullanımları sık karşılaşılan nedenlerdendir. Bununla beraber usta hataları da bu tabloya eklenebilmektedir. Yapılan hatalı yerleşimler sonrasında zamanla bu hata kendisini göstermekte ve bulunulan alanı olumsuz etkilemeye başlamaktadır. Biriken su da zamanla contanın yıpranmasına neden olarak kendisini kaçak olarak ortaya koymaktadır. Sebebi ne olursa olsun can sıkıcı ve yaşam alanlarını olumsuz etkileyen problemlerdir.
Firmamız yapıda oluşan bu sıkıntılar sonrasında ortaya çıkan kaçak probleminde uzman bir şekilde yanınızda yer almaktadır. Kaçağın yeri teknolojik cihazlarla tespit edilebilmektedir. Kırma, vurma gibi zarar verici işlemler tarihe karışmıştır. Firmamız sürekli kendini yenileyen ve geliştiren yapısıyla kameralı cihazları kullanarak eşyalarınıza zarar vermeden kaçak tespiti yapabilmektedir. Kaçak tespitinden sonra bulunan yere onarım işlemi de profesyonel şekilde ve en uygun alternatifle yapılır. Su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra onarım aşamasında da aynı titizlik ve hassasiyetle çalışmaktayız. Çok küçük bir giriş imkânı sağlayarak kaçak onarımını yaptıktan sonra yine gerekli kontrolleri yapıp yanınızdan ayrılıyoruz. Tabi ki kaçağı onarmak için açılan küçük girişi de tekrar düzelterek yaşam alanınıza zarar vermemiş, etrafı dağıtıp kirletmemiş olarak probleminizi çözümlüyoruz. Memnun müşteri temel prensibimiz olup, her süreci bu hassasiyetle yönetiyoruz.

Su Kaçağı Onarılmadığında Zarar Gören Pek Çok Şey Olabilir
Kişiler bazen ortaya çıkan problemleri erteleyebilirler. Fakat bu eylem sanılanın aksine maddi ve manevi sıkıntıdan kurtulma sağlamak yerine daha büyük kayıplar yaşanmasına neden olabilmektedir. Su kaçağı tespiti yapılması ve gerekli onarım işlemlerinin uygulanması en karlı şekilde problemi çözmede izlenecek yol olmalıdır. Aksi takdirde sürekli ertelenen durumda hem kaçak durumu daha da büyüyebilir hem de zarar verdiği pek çok şey ortaya çıkabilmektedir.
En korkulanı su basması olarak karşımıza çıkabilir. Pek çok eşyanın zarar göreceği bu durum ilk olarak hemen hemen herkesin kullandığı parkeleri etkileyecektir. Mobilyalar çürüme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Nem ve rutubet diğer büyük problemler halini alabilir. Hem görüntü açısından hem de sağlık açısından rutubet tehlikeli bir durumdur. Aynı zamanda bu problemleri sadece kendimiz yaşamayabiliriz. Kaçaktan dolayı ilerleyen problemler diğer komşulara da sızıntı olarak etki edecek düzeye gelebilir. Hem kendimiz zarar görebiliriz hem de komşularımız maddi anlamda zarar görebilirler. Maddi anlamda diğer bir sıkıntı da faturalarda artışların olabilmesidir. Zaten pek çok açıdan maddi yükümlülük varken faturalarda yok yere artış yaşanması can sıkan bir sorun olacaktır.
Bu ve buna benzer çok daha fazla sorunla karşı karşıya gelinebilir. Bu nedenle geçici çözümler üretmek yerine firmamızla iletişime geçerek profesyonel destek almak mühimdir. Aksi takdirde bu sıkıntıların önüne geçilemeyeceği gibi daha büyük ve işin içinden çıkılmaz boyutlara da maruz kalmak mümkündür. Boş yere geçici çözümler için hem zaman hem de para harcamak yerine firmamız en kısa sürede sizleri uygun fiyatlarla bu probleminizden kurtarabilmektedir. Eşyalarınız, yaşam alanlarınız zarar görmeden, büyük masraflara girmeden ve stres yaşamadan kaçak sorununuzu çözüme kavuşturmaktayız.
Tıkanıklık Açma İşlemlerinde de Profesyonel ve Uzman Yapımızla Yanınızdayız
Tuvalet ve lavabolarda yaşanılan tıkanıklar da yaşam alanlarını olumsuz etkileyen problemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız tüm tıkanıklık açma ihtiyaçlarınızda da uzman yapısı ve teknolojik cihazları ile yanınızdadır. Kırma işlemi yapmadan kameralı cihazlarla sorunun nedenini tespit eder ve gerekli onarımını yaparız. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden, etraf kirlenmeden ve dağılmadan tıkanıklık açılmasındaki çözümünüze kavuşmuş olursunuz. Su kaçağı tespiti ihtiyaçlarınızda ve onarımlarında, tıkanıklık açılması gereken durumlarda firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir. En uygun çözümü en uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktayız. Kısa zamanda, yaşam alanınız zarar görmeden ve profesyonel hizmet almanın ayrıcalığını yaşayarak problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Etiketler: su kaçağı, su kacagi, noktasal su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı tespiti, cihazla su kaçağı tespiti, istanbul su kaçağı tespiti, robotlu su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4974
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 1-10-2016, 23:56
1-10-2016, 23:56

Beykoz Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Beykoz Su Kaçağı 0530 445 03 38Beykoz su kaçağı tesisatınızdaki yıpranmalar kırılmalar sonucu oluşan hasarı beykoz su kaçağı tespiti tarafından önce sorun teşkil eden kaçak noktası beykoz su kaçağı bulma kullandığımız cihazlar yardımıyla beykoz noktasal su kaçağı olarak tespit edilir ve işaretlenir. Bu aşamada beykoz cihazla su kaçağı tespiti denilen işlemi gerçekleştiriyoruz. Cihazlarımız son teknoloji olup tesisat borusundaki çatlakları cihazdaki grafiksel değişimler sonucu belirliyoruz. Daha sonra beykoz su tesisatçısı maximum 20 cm genişlikte en az kırma payı ile kaçağın bulunduğu noktaya ulaşıyoruz. Sonra daireye gelen şebeke su vanasını tamamen kapatıyoruz. Bu noktadan sonra onarım sürecine başlıyoruz. Hasar gören tesisatın durumuna göre onarım işlemine başlıyor ve evi kirletmeden titiz ve disiplinli bir şekilde onarımlarımızı tamamlıyoruz. Daha sonra şebeke vanasını açıp dairenizin tesisatına suyu veriyor ve onarımı gerçekleştirdiğimiz noktada kontrollerimizi sağlıyoruz. Tüm bu işlemlerin ardından müdahale edilen bölgeyi kapatıyor ve sizin kontrolünüz dahilinde işimizi tamamlıyoruz.

Etiketler: beykoz su kaçağı, beykoz su kaçağı tespiti, beykoz su kaçağı bulma, beykoz su tesisatçısı, beykoz noktasal su kaçağı, beykoz kırmadan su kaçağı, beykoz cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 57189
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 24-09-2016, 03:26
24-09-2016, 03:26

Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı bilindiği üzere sıkıntılı ve bir o kadarda külfiyetli bir durumdu ne zamanki Dev Tesisat profesyonel tesisatçılıkta çığır açtı o zaman gayet sıradan ve basit bir hal almıştır öncelerden su kaçağı bulma esnasında alanda çeşitli yerlerde hasar oluşma ihtimali oldukca yüksekti fakat artık teknolojininde getirdiği son teknolojik sistem cihazlar ile bu duruma nokta atışı çözümler gelmiştir maksimum 2 kalebodur kırılarak sıkıntı ortadan kalkar hal almıştır. 

Su Kaçağı 0530 445 03 38Su kaçağı nasıl oluşur ?
Malzemden oluşan fabrikasyon hatalar ustadan kaynaklanan (pprc) kaynağındaki kalitesizlik pimaş (pis su tesisatı) yapımındaki meilsizlik ve meilsizlikten kaynaklanan pis su hattındaki biriken suyun malzemedeki conta sistemini deforme etmesidir. ve özellikle gece artan temiz şebeke suyundaki tazyik artışındaki basıncın pprc borudaki olumsuz etkisidir. 

Su kaçağı onarım
Su kaçağı olaylarının önüne geçmemiz için en başta yapmamız gereken tek konu kullanılacak malzeme kadar tercih edilecek su tesisatçısı da önem taşımaktadır bu sıralamalara dikkat edildiği taktirde su kaçağı tespiti hayal bile edilinemez iski şebekesi su sayacı çıkışlarına takılan regilülatör (basınç düşürücü) su kaçağı bulma durumunu başlıca önlem almış ve doğru çözüm bulmuş olunur bu durumdan sonrada asıl iş su tesisatçısının personeline kalmıştır yapılacak sıcak pprc kaynakları tam zamanında ve sağlıklı kaynak yaptığı taktirde temiz su kaçağı azda olsa engellenmiş olur fakat gelelim pis su pimaş hattına yapılacak olan zemin en baştan başlıca sertleştirilmeli ve uygulanacak pvc (pimaş) meil oranı tam hesaplanarak yapılmalı ve her ek noktasına contası takılı ve ilaçlaması yapılarak takılmalıdır aksi bir durumda yapmış olduğunuz tadilat size tekrardan bir uğraş verir pvc (pimaş) kesinlikle fazla meil olmamalı nedeni ise fazla meil hatta hiç su kalmaması ve zamanla hattın içinde tortular ve akabinde o tortular bir zımpara misali tüm pis sudaki kalıntıları kendine çeker ve zamanla ek yerleri ne kadar sağlıklı olursa olsun belli bir süre sonra su kaçağı meydana gelir lakin meil tam ölçüsünde yapıldığı taktirde hattaki su yağlanma ve tortu kalıntısına izin vermez ve böylelikle su kaçağı olayıda başımıza gelmemiş olur. Diyelimki bunların hepsini yaptık fakat genede su kaçağı başımıza geldi üzülmenize gerek kalmadan hemen Dev Tesisat ile irtibata geçip servis talebinde bulunup en kısa zamanda kaliteli hizmet ve güler yüzlü personeller ile işinize deyim yerinde ise 1-0 önde başlamalısınız kurumsal firmamızın tecrübeli personelleri siz daha telefonu kapatıp yerinize oturmadan size yönlendirilen ekip size tekrardan telefonunuzdan geri dönüş yaparak sizden kısa durum bilgilerini alarak evinize kaç km. kaldı o sırada neredeler ve kaç dk sonra evinizdeler size bu bilgileri iletir ve adrese ulaşırlar siz değerli müşterilerimiz evinizde herhengi bir eşya veya malzeme vs. yerinden bile oynamadan ekibimiz dairede çalışmasına çoktan başlamış olur ve siz bir bardak çayınızı içene kadar sizin için korkunç olan o su kaçağı işlemi çoktan hallolmuş ve size servis formumuzu doldurarak tekrardan güler yüzünü ve ıspatlamış olduğu su kaçağı bulma işlemini size referans bırakarak evinizden ayrılır ve bu hizmeti istanbulun asya-avrupa kıtaları ayırmaksızın tüm ilçelerinde 24 saat gece ve gündüz gözetmeksizin siz değerli müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmeti sunmaktadır…

Etiketler: su kaçağı, su kaçağı bulma, su kaçağı tespiti, su tesisatçısı, su kaçağı onarımı, noktasal su kaçağı, kırmadan su kaçağı, cihazla su kaçağı tespiti, istanbul su kaçağı, kaçak su tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4996
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 22-09-2016, 02:50
22-09-2016, 02:50

Çekmeköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı 0530 445 03 38Çekmeköy su kaçağı dairelerde meydana gelen su kaçağı sorunu ciddi sorunlara yol açmaktadır. Çekmeköy su kaçağı tespiti yıpranmış tesisat sonucu borulardaki çatlaklar ve tesisat bileşenlerinde meydana gelen çürümeler kırılmalar sonucu ortaya çıkan su sızıntıları tesisata bağlı olarak büyük maddi sıkıntılar yaşatmaktadır. Su basması sonucu parkelerin sular altında kalması, mobilyaların çürümesi, duvarlarda nem, rutubet oluşması, faturalarda artış görülmesi, elektrik panolarında sızıntıdan dolayı çıkan yangınlar, alt komşuya su sızıntıları, maddi derecede bizlere oldukça sıkıntı yaşatmaktadır. çekmeköy su kaçağı bulma Derhal müdahale edilmediği taktirde saydığımız bu hususlardan kaçınmak neredeyse imkansızdır. Çoğu zaman bu can sıkıcı durumdan kurtulmak yerine bu sorunu sürekli ertelemek veya kendimizce geçici çözümler üretmeye çalışmaktayız. Oysaki bu durum gerçek anlamda bir çözüm olmayıp müdahale edilmeyen su kaçakları zamanla tesisatın giderek dahada kötü hale gelmesine ve işin içinden çıkılamaz bir hal almasına neden olur. Çekmeköy su tesisatçısı bu sorunu teknolojik aletlerle konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle çok kısa bir sürede kaçağın yerini tespit ederek temiz bir şekilde onarımını tamamlamaktadır. Su kaçağı sorunu artık bizimle beraber sorun olmaktan çıkmıştır. Boşa paralar harcamayın, çok küçük maliyetlerle sizi daha büyük sorunlardan kurtaralım.

Etiketler: çekmeköy su kaçağı, çekmeköy su kaçağı tespiti, çekmeköy su kaçağı bulma, çekmeköy su tesisatçısı, çekmeköy noktasal su kaçağı, çekmeköy kırmadan su kaçağı, çekmeköy cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4182
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 22-09-2016, 01:08
22-09-2016, 01:08

Kadıköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy Su Kaçağı 0530 445 03 38Kadıköy su kaçağı su kaçağı sorunlarından biride gizli su kaçağı sorunudur. Kadıköy su kaçağı tespiti gizli su kaçağını çoğu zaman anlayamayız. Bunun anlaşılması, yüksek faturalardan yahut duvarlardaki rutubet nemlenme yada alt komşuya su kaçağı sızıntısıyla bize sinyalini vermektedir. Kadıköy su kaçağı bulma duvarda yada tabanda oluşan su kaçağı sızıntıyı duvar içi dinleme dediğimiz yöntemle tespit etmektedir. işlem önce teknolojik cihazlarla tesisat izlenerek cihazlarla kontrol edilmektedir. Daha sonra kaçağın yeri tespit edilerek işaretlenir. İşaretlenen bölge küçük bir parça noktasal olarak kırılarak açılır ve hasarlı bölge yenilenerek onarılır daha onarılan bölgenin testi yapılarak düzgün bir şekilde kapatılır. Kadıköy su tesisatçısı güler yüzlü ve uzman ekibiyle 7/24 sizlere hizmet sunmaktadır...

Etiketler: kadıköy su kaçağı, kadıköy su kaçağı tespiti, kadıköy su kaçağı bulma, kadıköy su tesisatçısı, kadıköy noktasal su kaçağı, kadıköy kırmadan su kaçağı, kadıköy cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4155
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 19-09-2016, 01:34
19-09-2016, 01:34

Beyoğlu Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Su Kaçağı 0530 445 03 38Beyoğlu su kaçağı sorunu Beyoğlu su kaçağı tespiti aşamalarında teknolojik cihazlardan destek alır ve termal dedektörle su kaçağının yerini noktasal olarak tespit eder, işaretler. Beyoğlu su kaçağı bulma daha sonra vana kapatılır ardından işaretlenen bölge kırılır ve hasar gören tesisat hortumu Beyoğlu su tesisatçısı tarafından yenilenerek onarılır ve ardından vana açılarak tesisata su verilir ve onarılan bölge kontrol edilir kontroller sağlandıktan sonra kırılan bölge kapatılır daha sonra ikinci bir kaçağın olma ihtimale gözün ününde bulundurularak termal cihazlarla tesisata kısa bir göz atılır. Tüm bu işlemlerin ardından evinizden geride toz iz bırakmadan ayrılırız. Beyoğlu su tesisatçısı beyoğlu bölgesinde gider açma, tıkanıklık açma, logar, petek temizliği, kombi bakımı, lavabo açma, banyo gideri, mutfak gideri, klozet tıkanıklığı gibi sorunlarda hizmet sağlamaktadır. Ekibimiz size haftanın her günü 7/24 hizmet sağlamaktadır. 

Etiketler: beyoğlu su kaçağı, beyoğlu su kaçağı tespiti, beyoğlu su kaçağı bulma, beyoğlu su tesisatçısı, beyoğlu noktasal su kaçağı, beyoğlu kırmadan su kaçağı, beyoğlu cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3954
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 19-09-2016, 00:53
19-09-2016, 00:53

Büyükçekmece Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Büyükçekmece Su Kaçağı 0530 445 03 38Büyükçekmece su kaçağı günümüz şartlarıyla artık büyükçekmece su kaçağı tespiti çok kolay hale geldi gelişen teknolojiyi bu sektörle birleştirerek büyükçekmece su kaçağı bulma çok daha kısa süre ve maliyetlerle kaçağın yerini buluyor, evinizin yada iş yerinizin neresinde olursa olsun büyükçekmece su tesisatçısı alanında uzman ekiplerimizce kesinlikle onarıyoruz. Günlerce erteleyip sürekli kafanızın bir köşesinde bu sorunu düşünmeyin. Evinizine en az sizin kadar bizde zarar gelmemesini düşünüyor, onarım esnasında çok titiz bir şekilde çalışmamızı sürdürüyoruz. Bu işlemin sonrasında ardımızda kir toz bırakmadan ayrılıyoruz. Su kaçağı ihmale gelmez daha büyük sıkıntılar yaşamadan işi bize bırakın kısa süre içerisinde su tesisatınızı normal haline geri çevirelim...

Etiketler: büyükçekmece su kaçağı, büyükçekmece su kaçağı tespiti, büyükçekmece su kaçağı bulma, büyükçekmece su tesisatçısı, büyükçekmece noktasal su kaçağı, büyükçekmece kırmadan su kaçağı, büyükçekmece cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3899
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 18-09-2016, 02:07
18-09-2016, 02:07

Çatalca Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Su Kaçağı 0530 445 03 38Çatalca su kaçağı su kaçağı bulma işlemi esnasında eski usul kırıp dökme işlemini kafanızdan silip atın. Çatalca su kaçağı tespiti yeni nesil teknolojik cihazlarla tek bir nokta belirlenerek sadece o noktada işlem yapılır. Çatalca su kaçağı bulma ev eşyaları değerlidir herşeyden önce etrafa zarar vermeden gerekli işlem süreci başlatılır. Çatalca su tesisatçısı duvar içi dinleme yöntemi ile ilk önce su kaçağının yeri işaretlenir, adından işaretlenir ve küçük bir kırma işleminin ardından sadece o noktaya yönelik yenileme onarım işlemi yapılır işlem bittikten sonra tesisata su verilir ve test aşaması başlar başka yerden kaçak olup olmadığı kontrol edilir tüm kontroller yapıldıktan sonra onarım yapılan bölge kapatılır. Birçoğumuz kırma dökme olayının geniş kapsamda olduğunu sanıp su kaçağını ertelemeyi düşünür. Halbuki ciddiye alınmadığı taktirde su kaçakları can sıkıcı zararlar verir. Artan su faturaları, rutubet, boya tadilatı vs, masraflar katlanarak büyümeden işi konusunda uzman ekibimize bırakın. Kısa Sürede Çok daha az maliyetle sizi bu dertten kurtaralım. Su kaçağı konusunda uzman ve güler yüzlü ekibimiz her ana yardımınıza koşmaya hazır. Bize iletişim bilgilerimizden günün her saati ulaşabilirsiniz...

Etiketler: çatalca su kaçağı, çatalca su kaçağı tespiti, çatalca su kaçağı bulma, çatalca su tesisatçısı, çatalca noktasal su kaçağı, çatalca kırmadan su kaçağı, çatalca cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3787
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 18-09-2016, 01:31
18-09-2016, 01:31

Silivri Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Kaçağı 0530 445 03 38Silivri su kaçağı alt komşudan tavanda sızıntı var şikayetini çoğu zaman anlam veremeyiz. Benim su tesisatım da sıkıntı yok karşılığını veririz genelde, oysaki silivri su kaçağı tespiti tesisatın zamana ve koşullara bağlı olarak yıpranır ve bunun sonucu boruların eklem yerleri gibi kısımlarda oluşan bileşenlere bağlı olarak çürüme ve yıpranma sonucu çatlaklar kırılmalar su kaçaklarını meydana getirir. Tesisatın gömülü olması nedeniyle su kaçağını gözle göremeyebiliriz. Silivri su kaçağı bulma tabanda veya duvar içinde oluşan bu sızıntılar alt komşumuzun tavanına ulaşmaktadır. Silivri su tesisatçısı teknolojik cihazlarla duvar içi dinleme ve kaçağı termal kameralarla görüntüler ve noktasal olarak tespit eder. Gerekli bölge dışında hiçbir yere zarar vermeksizin onarımını en kısa sürede tamamlar ve sizi bu sıkıntıdan kurtarır. Bu işlemi çok cüzi fiyatlarla yapmaktayız. Memnuniyetinizi kendine ilke edinmiş olan firmamız için önem verdiğimiz en büyük husus geride bıraktığımız güler yüzlerdir. firmamız siz değerli müşterilerimizin 7/24 hizmetindeyiz, gönül rahatlıyla bizlere ulaşabilirsiniz. 

Etiketler: silivri su kaçağı, silivri su kaçağı tespiti, silivri su kaçağı bulma, silivri su tesisatçısı, silivri noktasal su kaçağı, silivri kırmadan su kaçağı, silivri cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3235
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 18-09-2016, 00:51
18-09-2016, 00:51

Mecidiyeköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Mecidiyeköy Su Kaçağı 0530 445 03 38Mecidiyeköy su kaçağı gerek evlerinizde gerekse işlerinizde oluşan su kaçaklarından doğan zararınızı önlemek amacıyla mecidiyeköy su kaçağı tespiti konusunda uzman deneyimli personeli ve kullanılan son teknoloji ekipmanlarıyla birlikte mecidiyeköy su kaçağı bulma kaçağın yerini noktasal olarak tespit eder ve en kısa sürede temiz ve titiz işçilik sunar. parke altlarında oluşan su kaçağını çok küçük bir hasar payıyla sadece kaçağa müdahale edebileceği kadar açar ve işlemini tamamlar bu yüzden tüm parkeler kırılıp dökülüp kırılacak endişeniz olmaksızın gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. ayrıca mecidiyeköy su tesisatçısı size en kısa süre zaman diliminde hizmet sunmayı teğmin ediyor. telefonlarımız 7/24 size hizmet sunmaktadır. kaliteli güvenilir hizmet ekibimizle çalışmak için bizlere iletişim adreslerinden haftanın hergünü ulaşabilirsiniz..

Etiketler: mecidiyeköy su kaçağı, mecidiyeköy su kaçağı tespiti, mecidiyeköy su kaçağı bulma, mecidiyeköy su tesisatçısı, mecidiyeköy noktasal su kaçağı, mecidiyeköy kırmadan su kaçağı, mecidiyeköy cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3132
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 17-09-2016, 23:37
17-09-2016, 23:37

Şile Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Şile Su Kaçağı 0530 445 03 38Şile su kaçağı su kaçaklarının tespit edilmesi kimi zaman oldukça zordur. Çünkü zemin altında görünmeyen bir yerdedir ve nerede olduğunun doğru olarak tespit edilmesi gerekmektedir. Şile su kaçağı tespiti özel olarak Şile su kaçağı bulma su kaçağının tespit edilmesi için üretilen cihazlarla şile su tesisatçısı müdahale ederek doğru tespitin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Sorunsuz bir işçilik ve memnuniyet için bu oldukça önemlidir.
Doğru yöntem ve doğru cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen su kaçağı tespiti oldukça kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Ayrıca neden dolayı kaçağın meydana geldiği gibi detaylı nedenler de ev sahibi ile paylaşılarak durum hakkında bilgi sahibi olması sağlanmaktadır. Yaz veya kış fark etmeden su kaçağı tespitinin özel cihazlarla gerçekleştirilebilir olması ev sahiplerinin her daim yardımına koşmaktadır. Teknolojinin nimetlerinden faydalanılması günümüzün standartlarının yakalanması adına oldukça önemlidir

Etiketler: şile su kaçağı, şile su kaçağı tespiti, şile su kaçağı bulma, şile su tesisatçısı, şile noktasal su kaçağı, şile kırmadan su kaçağı, şile cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3075
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 17-09-2016, 23:23
17-09-2016, 23:23

Şişli Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Şişli Su Kaçağı 0530 445 03 38Su kaçağı çok önemli ve ertelenmeden şişli su kaçağı müdahale edilmesi gereken bir işlemdir. Şişli su kaçağı tespiti su kaçağının olduğu bölgeyi normalde insanların fark etmesi imkânsızdır. Şişli su kaçağı bulma su kaçağının olduğu bölgede borudan geçen su kaçağı sesi değişir bu değişen sesi normal kulak ile duymak imkânsızdır. Şişli su tesisatçısı Bu nedenle bizim firmamızın kullandığı birinci sınıf kalitede olan su kaçağı bulma cihazı özeldir. Özel olan bu cihaz ile dakikalar için su kaçağının olduğu yer tespit edilmektedir.
Eğer su kaçağı hafife alınır ve bu hafife alınan kaçak işlemi elektrik kontağı ile birleşirse bir felaket meydana gelmektedir. Bu yüzden su kaçağı deyip geçmemek lazım eskiyen boruların yerine yenileri getirilmeli ve bu işlem kısa zamanda yapılmalıdır. 

Etiketler: şişli su kaçağı, şişli su kaçağı tespiti, şişli su kaçağı bulma, şişli su tesisatçısı, şişli noktasal su kaçağı, şişli kırmadan şişli kaçağı, şişli cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3234
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 17-09-2016, 23:03
17-09-2016, 23:03

Sarıyer Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Su Kaçağı 0530 445 03 38İlkel çağlarda kalan yöntemleri günümüzde de uygulayan birçok firmanın aksine bizim firmamız son dönemlerin en iyi teknolojik aletleriyle iş başı yapmaktadır. Sarıyer su kaçağı cihazlarımızın özel olması sarıyer su kaçağı tespiti anında çözüme götürmektedir. Saatlerce gürültülü bir şekilde uğraşılmasının aksine sarıyer su kaçağı bulma kısa sürede sessiz bir şekilde sarıyer su tesisatçısı su kaçağını bulma imkânı sağlamaktadır. Kullandığımız ürünler birinci sınıf kalitede olmakla birlikte kesin sonuç elde etmemizi de sağlamıştır. 
Kullandığımız aletler ne kadar iyi olursa olsun iyi bir ustanın elinde değilse yeteri kadar performansını gösteremez bu yüzden usta bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Ustalarımız yıllardır bu meslekle uğraştıkları için işlerinde uzman olmakla birlikte, teknolojik alet kullanmaya da oldukça meyillidirler. Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Etiketler: sarıyer su kaçağı, sarıyer su kaçağı tespiti, sarıyer su kaçağı bulma, sarıyer su tesisatçısı, sarıyer noktasal su kaçağı, sarıyer kırmadan su kaçağı, sarıyer cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3230
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 16-09-2016, 00:11
16-09-2016, 00:11

Kağıthane Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Kağıthane su kaçağı ilkel çağlarda kalan yöntemleri günümüzde de uygulayan birçok firmanın aksine bizim firmamız kağıthane su kaçağı tespiti son dönemlerin en iyi teknolojik aletleriyle kağıthane su kaçağı bulma iş başı yapmaktadır. Cihazlarımızın özel olması anında çözüme götürmektedir. Saatlerce gürültülü bir şekilde uğraşılmasının aksine kağıthane su tesisatçısı kısa sürede sessiz bir şekilde su kaçağını bulma imkanı sağlamaktadır. Kullandığımız ürünler birinci sınıf kalitede olmakla birlikte kesin sonuç elde etmemizi de sağlamıştır. 
Kullandığımız aletler ne kadar iyi olursa olsun iyi bir ustanın elinde değilse yeteri kadar performansını gösteremez bu yüzden usta bir ekiple çalışmak oldukça önemlidir. Ustalarımız yıllardır bu meslekle uğraştıkları için işlerinde uzman olmakla birlikte, teknolojik alet kullanmaya da oldukça meyillidirler. Siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Etiketler: kağıthane su kaçağı, kağıthane su kaçağı tespiti, kağıthane su kaçağı bulma, kağıthane su tesisatçısı, kağıthane noktasal su kaçağı, kağıthane kırmadan su kaçağı, kağıthane cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3570
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-09-2016, 23:59
15-09-2016, 23:59

Küçükçekmece Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece Su Kaçağı 0530 445 03 38Küçükçekmece su kaçağı ilkel yöntemlerin yerine teknolojiye ayak uyduran güvenilir bir şirketiz. Bünyemizde çalıştırdığımız personellerin gerekli sertifikaları ve eğitimleri olduğu için güvenle evinizi ve iş yerlerinizi emanet edebilirsiniz. Küçükçekmece su kaçağı tespiti kullandığımız  Küçükçekmece su kaçağı bulma ile ilgili olan özel cihazımız sayesinde birçok firmadan daha önde ve daha güveniliriz. Bünyemizde çalışan ustalarımız küçükçekmece su tesisatçısı işlerinin enleri oldukları için,  tek seferde yaptıkları tadilatta kesin sonuç elde etmektedirler.
Su kaçağından şüphelenen müşterilerimiz için sorunlu bölgeye bir ekip yolluyoruz bu ekip önce keşif yaptıktan sonra nasıl bir yol izleyeceğine karar veriyor bu karardan ve hangi cihazı kullanacakları kesinleştikten sonra işlemi kısa süre içinde gürültüsüz şekilde bitiriyorlar. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Etiketler: küçükçekmece su kaçağı, küçükçekmece su kaçağı tespiti, küçükçekmece su kaçağı bulma, küçükçekmece su tesisatçısı, küçükçekmece noktasal su kaçağı, küçükçekmece kırmadan su kaçağı, küçükçekmece cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 2930
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-09-2016, 23:50
15-09-2016, 23:50

Ataköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını anlamamız için ataköy su kaçağı vanayı kapattık su saatine bakıyor eğer hala dönme varsa su kaçağı var demektir. Ataköy su kaçağı tespiti akustik dinleme cihazımız ile dinliyor su kaçağını kısa sürede tespit ediyoruz. Ataköy su kaçağı bulma eski yöntemler gibi evinizi kırmıyoruz temiz ve titiz bir çalışma yürütüyoruz.  Ürünlerimizin ve çalışan personellerimizin ataköy su kaçağı tesisatçısı siz değerli müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunması için onlara özel eğitim veriyoruz. Bu eğitimlerin sonucunda özel olarak kullandığımız cihazlar ile kısa bir deneme yapıyor ve öyle emin oluyoruz. 
İşlerinin ne kadar ciddi ne titizlik istediğinin bilincinde olarak kesin sonuçlar elde ediliyoruz. Personellerimiz işlerinde usta oldukları için kısa sürede işlerini yaparak kontrol ediyor, müşterilerimizin rutin yaşamlarını olumsuz etkilemiyoruz. 

Etiketler: ataköy su kaçağı, ataköy su kaçağı tespiti, ataköy su kaçağı bulma, ataköy su tesisatçısı, ataköy noktasal su kaçağı, ataköy kırmadan su kaçağı, ataköy cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3471
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-09-2016, 18:28
15-09-2016, 18:28

Beylikdüzü Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Beylikdüzü Su Kaçağı 0530 445 03 38Özel cihazlar ile yapılan beylikdüzü su kaçağı su kaçağının bulunmaması gibi bir sonuç yoktur. Fakat beylikdüzü su kaçağı bulma bu özel cihazların kullanımı oldukça özen istediği için, beylikdüzü su kaçağı tespiti herkes kullanamaz acemi bir personelin eline geçtiyse daha büyük sorunlar ortaya çıkabilir. beylikdüzü su tesisatçısı Bu yüzden biz personellerimize güveniyoruz ve kesin sonuçlar için garanti veriyoruz. Özel olarak getirdiğimiz bu cihaz için personellerimize özel eğitimler veriyoruz.
Akustik dinleme cihazları ve kameralı sistemlerimiz ile oldukça iyi bir ekipmana sahibiz. Su kaçaklarını akustik dinleme cihazımız ile kesin olarak buluyor ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Garanti olması içinde kameralı sistemimiz ile izliyoruz eğer oluşabilecek bir çatlak varsa olmadan önlemimizi alıyoruz siz değerli müşterilerimizin rutin hayatını olumsuz etkilemeden işimizi kısa sürede yapıyoruz. 

Etiketler: beylikdüzü su kaçağı, beylikdüzü su kaçağı tespiti, beylikdüzü su kaçağı bulma, beylikdüzü su tesisatçısı, beylikdüzü noktasal su kaçağı, beylikdüzü kırmadan su kaçağı, beylikdüzü cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3184
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-09-2016, 18:21
15-09-2016, 18:21

Başakşehir Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir Su Kaçağı 0530 445 03 38 Başakşehir su kaçağı su kaçaklarının bulunmasındaki en önemli engel ev sahiplerinin evlerinin kırılmasında korkmasıdır. Eski yöntemlerle rastgele yapılan işlemler gereksiz Başakşehir su kaçağı bulma kırma dökmelerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu nedenle ev sahipleri su kaçağının bulunması yerine kaçağında öylece kalmasını tercih etmektedirler. Başakşehir su kaçağı tespiti Bu durum ise uzun vadede betonların çürümesi, elektrik tesisatına zarar vermesi, alt komşunun evine su damlaması gibi çeşitli sorunlara neden olmaktadır.
Kırmadan su kaçağı tespiti, Başakşehir su tesisatçısı alanında uzman personeller tarafından Başakşehir noktasal su kaçağı gerçekleştirilen yöntemin adıdır. Özel cihazlarla su kaçağının dinlenmesi ve bulunmasından ibaret olan bu çalışma, en zorlu kaçakların bile dakikalar içerisinde bulunmasını sağlamaktadır. Böylece müdahale edilmesi gereken noktanın direkt olarak bulunması gerçekleştirilmektedir. Böylece hem ustalar hem de ev sahipleri memnuniyetle işlemleri tamamlamaktadır.

Etiketler: başakşehir su kaçağı, başakşehir su kaçağı tespiti, başakşehir su kaçağı bulma, başakşehir su tesisatçısı, başakşehir noktasal su kaçağı, başakşehir kırmadan su kaçağı, başakşehir cihazla su kaçağı tespiti, su kaçağı

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4150
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 29-08-2016, 02:10
29-08-2016, 02:10

Beşiktaş Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Su Kaçağı 0530 445 03 38
Su faturalarınızdaki ani artış su kaçağının göstergeleri arasında yer almaktadır. Bu durum ciddiyetle takip edilmeli ve profesyonel destek alınmalıdır. Beşiktaş su kaçağı alanında uzman ustalar tarafından beşiktaş su kaçağı tespiti gerekli operasyonların yapılmasının ardından beşiktaş su kaçağı bulma su kaçağı tamirinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Beşiktaş su tesisatçısı tamir işleminin ardından kaçağın durumunun takip edilerek sorunun çözüldüğünden emin olunmalıdır.
Su kaçağının bulunması için özel cihazlar kullanılmalı ve kaçağın nerede olduğu tam olarak tespit edilmektedir. Böylece yanlış müdahale de bulunulmasının önüne geçilecektir. Tüm adımların sırayla doğru olarak gerçekleştirilebilmesi için, son teknoloji su kaçağı tespit cihazı kullanılması gerekmektedir. Ustaların gereksiz alanları kırmaması adına bu durum oldukça önemlidir. Kaçağın tespitinin ardından lokal olarak sadece ilgili alanın kırılarak tamir ve tadilat işlemlerinin gerçekleştirilmesiyle sorun ortadan kaldırılmalıdır.


Etiketler: beşiktaş su kaçağı, beşiktaş su kaçağı tespiti, beşiktaş su kaçağı bulma, beşiktaş su tesisatçısı, beşiktaş noktasal su kaçağı, beşiktaş kırmadan su kaçağı, beşiktaş cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4695
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 18-08-2016, 00:06
18-08-2016, 00:06

Sultangazi Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Sultangazi su kaçağı kaçağının tespit edilmesinin ve onarılmasının sevinci genellikle ev sahiplerinde kısa sürmektedir. Sultangazi su kaçağı tespiti çünkü ustaların birçok yeri kırarak müdahale de bulunması temizlenmesi gereken birçok inşaat malzemesi anlamına gelmektedir. Sultangazi su kaçağı bulma Bu durum geçmişte aynen böyleyken Sultangazi su tesisatçısı  günümüzde su kaçağı tespiti cihazlarıyla kaçağın nerede olduğunun kolayca fark edilmesi sonucunda kırmadan dökmeden su kaçağının nerede olduğunu bulunmaktadır.
 

Sultangazi Su Kaçağı 0530 445 03 38 


Bu duruma en çok sevinenlerin kuşkusuz ev sahipleri olduğunu söylemek mümkündür. Alanında uzman ustaların günümüz teknolojisiyle sizleri buluşturan çözümleri sayesinde su kaçağının tespit edilmesi eziyete dönüşmeyecektir. Özel cihazlarla su hattının komple olarak takip edilmesi kaçağın nerede olduğunun tespit edilmesini kolaylaştırmaktadır. Kaçağın yerinin belirlenmesinin ardından lokal olarak bölgesel müdahale ile kalıcı çözümler bulunması oldukça kolaydır.
 
Sultangazi Bölgesindeki Diğer Faaliyetlerimiz:

 • Sultangazi Su Kaçağı
 • Sultangazi Su Kaçağı Tespiti
 • Sultangazi Su Kaçağı Bulma
 • Sultangazi Gider Açma
 • Sultangazi Tıkanıklık Açma
 • Sultangazi Lavabo Açma
 • Sultangazi Kanal Açma
 • Sultangazi Pimaş Açma
 • Sultangazi Petek Temizliği

Etiketler: sultangazi su kaçağı, sultangazi su kaçağı tespiti, sultangazi su kaçağı bulma, sultangazi su tesisatçısı, sultangazi noktasal su kaçağı, sultangazi kırmadan su kaçağı, sultangazi su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4537
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-08-2016, 00:31
15-08-2016, 00:31

Sefaköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Sefaköy su kaçağı tespitlerinde daha öncelerinde kaçağı tespit etmek için duvarlar ve fayanslar kırılırdı daha sonra bunları düzeltmek için ek bir ücret talep edilirdi müşteriden. Sefaköy su kaçağı tespiti Artık böyle bir durum yok, çünkü Sefaköy su kaçağı bulma teknolojik yöntemlerde yaptığımız bu su kaçağı bulma durumunda Sefaköy su tesisatçısı kesinlikle evinizi kırmıyor, dökmüyor ve tamire gerek kalmadan işlemi hal ediyoruz.
 

 

Sefaköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

 


Akustik su dinleme cihazları ile yapılan çalışmada kısa sürede su kaçağını buluyor ve onarıma başlıyoruz. Çok gürültülü olmamasıyla birlikte, evde yaşayan insanların rutin yaşamlarını bozmuyoruz. Evlerinize gönderdiğimiz personellerin kılık ve kıyafetlerinin özenli olmasına dikkat ediyor ve modern cihazlar hakkında bir eğitim veriyoruz. Bu eğitimi aldıktan sonra su kaçağı bulma işlemlerine başlıyorlar siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Etiketler: sefaköy su kaçağı, sefaköy su kaçağı tespiti, sefaköy su kaçağı bulma, sefaköy su tesisatçısı, sefaköy noktasal su kaçağı, sefaköy kırmadan su kaçağı, sefaköy cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4181
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 15-08-2016, 00:11
15-08-2016, 00:11

Florya Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Florya su kaçağı Su kaçağını kırmadan tamir etmek neredeyse imkansızdır diyebiliriz. Fakat bu işlemde florya su kaçağı tespiti büyük alanlara yaymadan ve günlerce süren bir zulüm haline gelen florya su kaçağı bulma su kaçağı bulma ve tamiri artık geride kaldı. florya su tesisatçısı yeni teknoloji ürünlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin günlük rutin hayatını olumsuz etkilemeden bu işlemi başarılı bir şekilde yapıyoruz. Bünyemizde çalışan personellerin hepsi işlerinde uzman oldukları için olumsuz ve yanlış işler yapmıyoruz. Su kaçağı işleminde tecrübeli kişiler ile çalışmak oldukça önemlidir. 
 
 

 Kullandığımız ürünler sayesinde ilerde olumsuzluklarla karşılaşmayın diye kaliteli malzeme kullanıyoruz, gürültülü ortamda su kaçağı bulma işlemi zor olduğu için, gürültülü mekanlar da bu işlemi gece yapıyor ve siz değerli müşterilerimiz için 7/24 hizmet vermekteyiz. 
 
Florya Bölgesindeki Diğer Faaliyetlerimiz:
 • Florya Su Kaçağı
 • Florya Su Kaçağı Tespiti
 • Florya Su Kaçağı Bulma
 • Florya Gider Açma
 • Florya Tıkanıklık Açma
 • Florya Lavabo Açma
 • Florya Kanal Açma
 • Florya Pimaş Açma
 • Florya Petek Temizliği

Etiketler: florya su kaçağı, florya su kaçağı tespiti, florya su kaçağı bulma, florya su tesisatçısı, florya noktasal su kaçağı, florya kırmadan su kaçağı, florya cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4106
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-08-2016, 23:49
14-08-2016, 23:49

Şirinevler Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Şirinevler su kaçağı tespitinde ev ve iş yerinize hizmet vermekteyiz. şirinevler su kaçağı tespiti Okul, cafe gibi gün içerisinde yoğun olan ortamlarda modern cihazlarımız ile kırmadan, dökmeden müşteri ve öğrencileri rahatsız etmeden işimizi yapıyoruz. şirinevler su tesisatçısı Daha önceki teknikleri kullanmıyoruz su kaçağını bulmak için kırıp, dökmüyoruz aksine daha sessiz bir şekilde yapıyoruz. şirinevler su kaçağı tespiti Bu özel cihazlar sayesinde fayans vs. gibi artı maliyeti olan ürünlerden siz müşterilerimizi kurtarmış oluyoruz.
 
 

Şirinevler Su Kaçağı 0530 445 03 38

 


Özel cihazları kullanmak için eğitim verdiğimiz personellerimiz keşif yaptıktan sonra hangi ürünü kullanacaklarına karar veriyorlar. Bu karar doğrultusunda ise su kaçağını buluyor ve işlemi yapıyoruz. Müşteri ve öğrenciler hiçbir şekilde rahatsız olmadan tamir işlemini çok kısa bir sürede yapıyoruz. Saatler alan bir işlem olmuyor. 
 
Şirinevler Bölgesindeki Diğer Faaliyetlerimiz:
 • Şirinevler Su Kaçağı
 • Şirinevler Su Kaçağı Tespiti
 • Şirinevler Su Kaçağı Bulma
 • Şirinevler Gider Açma
 • Şirinevler Tıkanıklık Açma
 • Şirinevler Lavabo Açma
 • Şirinevler Kanal Açma
 • Şirinevler Pimaş Açma
 • Şirinevler Petek Temizliği

Etiketler: şirinevler su kaçağı, şirinevler su kaçağı tespiti, şirinevler su kaçağı bulma, şirinevler su tesisatçısı, şirinevler noktasal su kaçağı, şirinevler kırmadan su kaçağı, şirinevler cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4428
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-08-2016, 20:38
14-08-2016, 20:38

Avcılar Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Teknoloji çağında olmanın verdiği avantaj ile avcılar su tesisatçısı eskisi gibi kırmadan ve dökmeden çirkin görünümlü tesisatlar tarihe kazınmaktadır. avcılar su kaçağı Artık modern sistemlerle geliştirdiğimiz avcılar su kaçağı bulma ve bunların tamir işlemi bütün tesisatı kırarak değil sorunlu bölgeyi bularak o sorunlu bölgede işlem uygulanmaktadır. avcılar su kaçağı tespiti Su kaçağının bulunması olayı biraz sabır isteyen bir olaydır. Sabırlı olduktan sonra bulunmayan temiz veya pis su gideri bulunmamaktadır.
 

Avcılar Su Kaçağı 0530 445 03 38 Çalıştığınız personeller deneyimli olmazsa boruları patlatabilir daha büyük olumsuz sorunlara yol açabilir. Bütün tesisatı kırabilir bu yüzden bizim bünyemizde çalışan personellerin hepsi işlerinde ileri noktaya ulaşmış kişilerdir. Evinizi bulduğumuz gibi temiz bırakıyoruz ev sahibine hiçbir zahmet vermeden su kaçağı işlemini kesin çözüm ile sonlandırıyoruz. 
 
Avcılar Bölgesindeki Diğer Faaliyetlerimiz:
 • Avcılar Su Kaçağı
 • Avcılar Su Kaçağı Tespiti
 • Avcılar Su Kaçağı Bulma
 • Avcılar Gider Açma
 • Avcılar Tıkanıklık Açma
 • Avcılar Lavabo Açma
 • Avcılar Kanal Açma
 • Avcılar Pimaş Açma
 • Avcılar Petek Temizliği


Etiketler: avcılar su kaçağı, avcılar su kaçağı tespiti, avcılar su kaçağı bulma, avcılar su tesisatçısı, avcılar noktasal su kaçağı, avcılar kırmadan su kaçağı, avcılar cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4243
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 14-08-2016, 20:29
14-08-2016, 20:29

Fatih Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Günümüzde fatih su kaçağı tespiti kolay olsa da bunu kırmadan bütün tesisata zarar vermeden yapacak olan kişi sayısı oldukça azdır. fatih su kaçağı tespiti Sabır gerektiren bu işte aceleye yer olmamasıyla birlikte, fatih su tesisatçısı işinde profesyonel olmayı gerekmektedir.fatih su kaçağı bulma Bu yüzden bu gibi işlemlerde su kaçağının olduğu yer bulunup, diğer yerleri kırmadan işlemi yapmak oldukça kolaydır. Kullandığımız malzemeler birinci sınıf kalitede oldukları için yanlış yeri bulma ve kırma gibi olumsuz durumlar ortadan kalkmaktadır. 
 

Fatih Su Kaçağı 0530 445 03 38

 Yaptığımız işlemin öneminin farkındayız ve siz değerli müşterilerimize sürekli sorunlar çıkarmamak için yaptığımız işin arkasındayız. Sürekli patlayan ve çatlayan boruları tespit ediyoruz eğer hasar bir kaç yerde ise yeni borular ile su kaçağını tamir ediyor siz değerli müşterilerimizi rahatsız etmeden bu işlemi gerçekleştiriyoruz. 
 
Fatih Bölgesindeki Diğer Faaliyetlerimiz:
 • Fatih Su Kaçağı
 • Fatih Su Kaçağı Tespiti
 • Fatih Su Kaçağı Bulma
 • Fatih Gider Açma
 • Fatih Tıkanıklık Açma
 • Fatih Lavabo Açma
 • Fatih Kanal Açma
 • Fatih Pimaş Açma
 • Fatih Petek Temizliği

Etiketler: fatih su kaçağı, fatih su kaçağı tespiti, fatih su kaçağı bulma, fatih su tesisatçısı, fatih noktasal su kaçağı, fatih kırmadan su kaçağı, fatih cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 4273
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 6-07-2016, 04:10
6-07-2016, 04:10

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti 0530 445 03 38
Su kaçağı kaçınılmaz bir sondur diyebiliriz. Hemen hemen herkesin başına gelmiş ya da gelmesinden korktuğu bir olaydır. Bayrampaşa Su Kaçağında kaçağın bulunması saatler alır daha sonra bulunan kaçak yeri kırılır ve dökülür belki doğru bile çıkmaz bu tür olumsuz olaylar yaşanmaktadır. Fakat bizim firmamızın Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti farkı olan özel su kaçağı bulma cihazı ile su kaçağını kısa sürede buluyor ve işlemi gerçekleştiriyoruz.

Evinizde çok gürültülü olmadan işlemimizi yapıyor ve bulunduğumuz gibi temiz bırakıyoruz. Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma ekibi Ev sahibinin günlük rutin yaşantısını olumsuz etkilemeden işlemi sonlandırıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyoruz çünkü çalıştığımız ekip işlerinde uzman kişilerdir. En son olarak ta kameralı sistem ile boruların iç hatlarını izliyoruz ve güvenilir bir şekilde size sunuyoruz. 
 
Bayrampaşa Bölgesindeki Diğer Faaliyetlerimiz:
 • Bayrampaşa Su Kaçağı
 • Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti
 • Bayrampaşa Su Kaçağı Bulma
 • Bayrampaşa Gider Açma
 • Bayrampaşa Tıkanıklık Açma
 • Bayrampaşa Lavabo Açma
 • Bayrampaşa Kanal Açma
 • Bayrampaşa Pimaş Açma
 • Bayrampaşa Petek Temizliği

Etiketler: bayrampaşa cihazla su kaçağı tespiti, bayrampaşa gider açma, bayrampaşa kırmadan su kaçağı, bayrampaşa lavabo açma, bayrampaşa noktasal su kaçağı, bayrampaşa petek temizliği, bayrampaşa pimaş açma, bayrampaşa su kaçağı, bayrampaşa su kaçağı bulma, bayramp

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 2994
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 5-07-2016, 16:10
5-07-2016, 16:10

Güngören Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Güngören Su Kaçağı 0530 445 03 38Su kaçağı demek ekonomik olarak sizlerin oldukça zor durumda kalması demektir. Güngören Su Kaçağı Tespiti çünkü kaçağın büyüklüğünün görülememesi her ay faturalarınıza ne kadar bir külfetin eklendiğinin bilinememesi demektir. Ayrıca aylarca su kaçağından habersiz olmanız da bu duruma eklenebilir. Tüm bu ihtimaller göz önüne alındığında uzun dönem içerisinde su kaçağı ekonomik anlamda sizlere zarar vermektedir. Güngören Su Kaçağı Bulma
Su kaçağının tespit edilerek tamir edilme fiyatı göz önünde bulundurulduğunda ekonomik olarak uğrayacağınız zararın yanında oldukça düşük bir fiyatlandırma olarak düşünebilir. Ayrıca temiz suyun dünyamız için ne kadar önemli olduğunu da düşündüğümüz de su kaçağının önemi bir kat daha artmaktadır.  Güngören Su Kaçağı ekibi siz değerli müşterilerimize özel cihazlarla su kaçağının tespit edilmesi kırıp dökmeye gerek kalmadan sorunsuz çözümler sunmaktadır.
 
Güngören Bölgesindeki Diğer Hizmetlerimiz:
 • Güngören Su Kaçağı
 • Güngören Su Kaçağı Bulma
 • Güngören Su Kaçağı Tespiti
 • Güngören Noktasal Su Kaçağı
 • Güngören Cihazla Su Kaçağı Bulma
 • Güngören Gider Açma
 • Güngören Tıkanıklık Açma
 • Güngören Lavabo Açma
 • Güngören Kanal Açma
 • Güngören Pimaş Açma

Etiketler: güngören su kaçağı, güngören su kaçağı tespiti, güngören su kaçağı bulma, su kaçağı güngören, su kaçağı tespit güngören, güngören su tesisatçısı, güngören noktasal su kaçağı, güngören kırmadan su kaçağı, güngören cihazla su kaçağı tespiti, güngören gider

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3646
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 5-07-2016, 13:28
5-07-2016, 13:28

Eyüp Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Eyüp Su Kaçağı 0530 445 03 38Su kaçağı özellikle apartmanlarda büyük sorun haline gelmiştir. Alt komşuya damlayan su sızıntısı kötü diyaloglara kadar gitmiştir. Gelen ustanın yapamaması ve daha fazla soruna yol açması gibi büyük problemler ortaya çıkmıştır. Bu nedenle su kaçağı durumunda ne önemli ilk madde işini iyi yapan bir ustadır. Eyüp Su Kaçağı Tespiti ekibi Yıllardır deneyimi olan ustaların su kaçaklarını tespit edip yapması kısa bir süreyi almaktadır.

Eyüp Su Kaçağı Bulma Su kaçağında kullanılan teknolojik aletlerinde kullanımı oldukça önemlidir. Eyüp Su Kaçağı Eğer bilmeyen bir kişi tarafından kullanılırsa evin bütün tesisatını bozabilir bu yüzden bizim firmamız bu özel cihazlar için çalışanlarına özel bir eğitim vermektedir. Usta ekibimiz ile ilk kaçak tespitinde siz değerli müşterilerimize kesin sonuçlar sunmaktayız.
 
Su kaçağı özellikle apartmanlarda büyük sorun haline gelmiştir. Alt komşuya damlayan su sızıntısı kötü diyaloglara kadar gitmiştir. Gelen ustanın yapamaması ve daha fazla soruna yol açması gibi büyük problemler ortaya çıkmıştır. Bu nedenle su kaçağı durumunda ne önemli ilk madde işini iyi yapan bir ustadır. Eyüp Su Kaçağı Tespiti ekibi Yıllardır deneyimi olan ustaların su kaçaklarını tespit edip yapması kısa bir süreyi almaktadır.

Eyüp Su Kaçağı Bulma Su kaçağında kullanılan teknolojik aletlerinde kullanımı oldukça önemlidir. Eyüp Su Kaçağı Eğer bilmeyen bir kişi tarafından kullanılırsa evin bütün tesisatını bozabilir bu yüzden bizim firmamız bu özel cihazlar için çalışanlarına özel bir eğitim vermektedir. Usta ekibimiz ile ilk kaçak tespitinde siz değerli müşterilerimize kesin sonuçlar sunmaktayız.
 
Eyüp Bölgesindeki diğer faaliyetlerimiz:
 • Eyüp Su Kaçağı Tespiti
 • Eyüp Su Kaçağı Bulma
 • Eyüp Gider Açma
 • Eyüp Tıkanıklık Açma
 • Eyüp Lavabo Açma
 • Eyüp Kanal Açma
 • Eyüp Pimaş Açma
 • Eyüp Petek Temizliği

Etiketler: eyüp su kaçağı, eyüp su kaçağı tespiti, eyüp su kaçağı bulma, eyüp su tesisatçısı, eyüp noktasal su kaçağı, eyüp kırmadan su kaçağı, eyüp cihazla su kaçağı tespiti, eyüp gider açma, eyüp tıkanıklık açma, eyüp pimaş açma, eyüp lavabo açma, eyüp petek temiz

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3426
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 29-06-2016, 00:37
29-06-2016, 00:37

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı oldukça büyük bir sorundur. Yaz aylarında buharlaşan havalar nedeniyle suların çekilmesi gibi sorunlar yaşanırken birde evimizdeki su sızıntısı küçük gibi görünse da oldukça büyük bir sorundur. Suların boş akması ekonomik açıdan oldukça büyük kayıp olurken doğa açısından da oldukça büyük kayıptır. Su tesisatıyla uğraşan personellerin deneyimli olması şarttır. Eğer deneyimsiz kişiler tarafından tesisat yapılırsa bu büyük bir sorun haline gelir. Sağlam olan borularda çatlaklar meydana gelebilir yanlış yapılan işlem sonucu farklı boruya işlem uygulanabilir hasarın artmaması için işlerinde uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Bizim bünyemizde çalışan ustalarımız işlerinde oldukça profesyoneldir. Su kaçağının tekrarlanmaması için birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmaktadır.

Etiketler: gaziosmanpaşa su kaçağı, gaziosmanpaşa su kaçağı tespiti, gaziosmanpaşa su kaçağı bulma, gaziosmanpaşa su tesisatçısı, gaziosmanpaşa noktasal su kaçağı, gaziosmanpaşa kırmadan su kaçağı, gaziosmanpaşa cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3139
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 29-06-2016, 00:19
29-06-2016, 00:19

Zeytinburnu Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

 

Özel cihazlarımız ile okul, iş yeri, ev ve bahçelerinizde oluşan su kaçaklarını tespit ediyor ve onarıyoruz. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyor bunun yanında çalıştırdığımız personellerimiz yılların ustası olarak hizmet veriyor. Özel olan bu cihazların kullanımı da oldukça önemlidir. İşinde başarılı olmayan bir personelin eline geçtiği zaman büyük sorunlar doğurabilir.

 
 
Bu nedenle çalışan personelin iş geçmişi oldukça önemlidir. Akustik dinleme cihazımız ile normal insanların duyması imkânsız olan sesleri dinliyor ve kaçağı buluyoruz. Tamiri gerçekleştirdikten sonra kameralı sistemimiz ile boruları inceliyor, eğer oluşabilecek herhangi bir kaçak vs. var ise onlarında tamirini gerçekleştiriyoruz. Bunların yanında fazla zaman almadan işlemi gerçekleştirmeye çalıyoruz. Su kaçağı bulma işlemi oldukça sabır isteyen bir iştir.

Etiketler: zeytinburnu su kaçağı, zeytinburnu su kaçağı tespiti, zeytinburnu su kaçağı bulma, zeytinburnu su tesisatçısı, zeytinburnu noktasal su kaçağı, zeytinburnu kırmadan su kaçağı, zeytinburnu cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 62358
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 23-06-2016, 01:22
23-06-2016, 01:22

Bakırköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Kaçağı 0530 445 03 38Bakırköy Su kaçağı Tespiti
Günümüz de en fazla ve strese neden olan su kaçaklarını, en pratik yöntemlerle gidermek ve gereksiz sıkıntılardan kurtulmak artık mümkün. Evinizde veya iş yerinizde meydana gelen su kaçağı problemleri, zamanında müdahale edilmediği takdir de hem maddi anlamda hem de manevi olarak bizlerin içinden çıkılması zor durumlara girmemize neden olabilmektedir.
 
Banyo, mutfak, lavabo veya tuvaletlerde görülebilen su kaçakları, bina yapımında kullanılan kalitesiz malzeme ya da kirli su, temiz su tesisatların zaman içinde deforme olmasından kaynaklanmaktadır. Bakırköy Su kaçağı Bulma başlıca belirtileri terleyen duvarlar, kabaran parkeler ve etrafa yayılan rutubet kokusundan anlaşılabilir. Bu belirtiler yoksa ve faturalarınız yüksek geliyorsa muhtemelen evinizde gizli su kaçağı var demektir.

Bakırköy Su kaçağı Tespiti sorunları için öncelikle kaydınız alınır ve size verilen saatte uzman ekiplerimiz evinize gelir. Son teknoloji cihazlarımızla, Duvar içi dinleme yöntemi kullanılarak sorunun olduğu bölge noktasal olarak belirlenir. Eski usul kırıp dökme işlemi olmadan, sorunun olduğu bölgeden tek bir fayans açılarak sorun giderilir ve tekrar aynı yerden kapatma işlemi yapılır. Bu yöntem su kaçağı sorunlarını gidermede hem pratik hem de hijyen açısından oldukça sağlıklı bir yöntemdir. Müşterilerimiz hiçbir şekilde eski usuldeki gibi toz, kir veya gürültüye maruz kalmayacak şekilde Bakırköy Kırmadan Su Kaçağı onarım işlemi yapılır. Bu yöntem normal bir su tesisatçısının gerçekleştiremeyeceği kadar uzmanlık isteyen bir yöntemdir. Dev tesisat olarak, ekibimizin her bir üyesi işinin ehli olup, uzmanlıklarını bu alanda kullanabilen profesyonel kişilerden seçmekteyiz.
 
Müşterilerimiz beklentileri ve memnuniyetini temel ilke edinen Bakırköy Noktasal Su Kaçağı ekibi olarak sizlere evinizin konforunda hizmet sunmaktadır ve tüm müşterilerimiz, su kaçağı sorununu gideremediğimiz takdirde para iade garantisi kapsamındadır. Güveni ve kaliteyi birleştiren hizmet anlayışımızla, Dev Tesisat olarak bizlere iletişim numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz.

Etiketler: bakırköy su kaçağı, bakırköy su kaçağı tespiti, bakırköy su kaçağı bulma, bakırköy su tesisatçısı, bakırköy noktasal su kaçağı, bakırköy kırmadan su kaçağı, bakırköy cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3362
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 21-06-2016, 00:28
21-06-2016, 00:28

Bahçelievler Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Bahçelievler Su Kaçağı 0530 445 03 38BAHÇELİEVLER Su Kaçağı

Su kaçakları günlük hayatımızın akışını olumsuz etkileyen yaşamın içindeki ayrıntılardan biridir ve önem verilmesi gereken bir durumdur. Yapılarda ve binalarda zamana yenik düşerek eskiyen ve deformasyona uğrayan su tesisatlarının umulmadık zamanlarda problem çıkarması, hepimiz için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Damlayan tavan, kabaran parkeler, terleyen duvarlar, faturalarımızın yüksek gelmesi ve etrafa yayılan rutubet kokusu da bu sorunların başında gelmektedir. Zamanında önlem alınmaz ise ileride çeşitli rahatsızlıklara bile sebep olmaktadır.

Su kaçaklarını önlemede çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. Bunların en bilineni klasik yöntem olan eski usul kırıp dökme işlemidir. Yakın zamana kadar eve gelen usta su kaçağının kaynağını bulabilmek için, tesisat boru hattı boyunca tüm duvar veya fayansları kırarak işini yapmak zorunda kalırdı. Etrafta yayılan toz, kir ve çıkan gürültüde bizi strese sokan başka bir problemdi.

Bahçelievler Su Kaçağı Tespiti ekibi olarak su kaçağı sorunlarını kırıp dökme işlemi olmadan gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji akustik cihazlarımızla Duvar içi Dinleme Yöntemi kullanarak, noktasal tespit yapıyor ve sorunlu bölgeye anında ulaşıp Bahçelievler su kaçağı problemini gideriyoruz. Bu sayede tüm fayansları tek tek kırıp dökmeden, sadece kaçağın olduğu yerdeki tek bir fayansı açıyor ve işlem tamamlandıktan sonra yine aynı yerden kapatıyoruz. Hijyen açısından son derece etkili olan bu yöntemle, siz değerli müşterilerimizin gereksiz stres yaşamasına da engel olmuş oluyoruz. Yapmanız gereken iletişim numaralarından bizlere ulaşıp kaydınızı oluşturmak ve size verilen saatte evinizde bulunmak. Hem hızlı hem de pratik bir yöntem olan Duvar İçi Dinleme yöntemiyle, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Dev Tesisat Bahçelievler Su Kaçağı Bulma ekibi  müşterilerinin beklentilerini bilen, onlara en son teknoloji cihazları ve uzman ekip kadrosuyla en kaliteli hizmeti veren köklü bir kuruluştur. Su kaçağı sorunlarını tespit edemediğimiz takdirde para iadesi yapılarak tüm müşterilerimiz garantili hizmet anlayışımızdan faydalanabilmektedir. Sizlerde su kaçağı sorunlarınız için bizlere iletişim numaralarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Etiketler: bahçelievler su kaçağı, bahçelievler su kaçağı tespiti, bahçelievler su kaçağı bulma, bahçelievler su tesisatçısı, bahçelievler noktasal su kaçağı, bahçelievler kırmadan su kaçağı, bahçelievler cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3359
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 19-06-2016, 23:40
19-06-2016, 23:40

Merter Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Merter Su Kaçağı 0530 445 03 38Konutlarda veya iş yerlerinde meydana gelebilecek su kaçaklarını fark etmek ve önlem almak, bizleri hem zamandan hemde gereksiz masraflardan kurtaracaktır. Su kaçaklarının anlaşılması her zaman kolay olmayabilir. Merter Su Kaçağı Banyo, lavabo, mutfak veya tuvaletlerde gözle görülen su kaçaklarına "açık su kaçağı”, bina içinde zamanla deforme olan su tesisatlarından su sızmasına "gizli su kaçağı” adı verilmektedir.

Binalarımızdaki Su kaçaklarları nasıl anlaşılır ?

 • Su faturalarınız her zamankinden fazla geliyorsa,
 • Banyoda , Mutfakta, yada  tuvalette kabaran fayanslar terleyen duvarlar oluşuyorsa
 • Duvarlarda terlemeler ve dökülmeler başladıysa

Evinizde gizli yada açık su kaçağı var demektir.


Su kaçağı
sorunları nasıl giderilir? 


Yakın zamana kadar su kaçağı problemi için su tesisatçısı çağrılır ve kırıp dökerek onarım yapılırdı. Belki de günlerce sürebilecek olan bu işlem hem zahmetli hem de stresli bir çalışmaydı. Etrafta oluşan kirlilik ve ayrıca onarım aşamasındaki gürültülerde bizleri strese sokan başka bir durumdu. O an için onarım gerçekleştirilse bile aynı sorunun tekrar etmemesi için herhangi bir garanti de verilemiyordu. 
Merter Su Kaçağı Tespiti Gelişen Teknoloji ve Uzman ekiplerimiz sayesinde artık tüm bu sorunlar ortadan kalkıyor ve sizlere güvenli hizmet vermek için hazır bekliyoruz. Eski yöntem olan kırıp dökme işlemi olmadan Merter Su Kaçağı Bulma "Duvar içi dinleme yöntemi " denilen son sistem akustik cihazlarla, Merter Noktasal Su Kaçağı Tespiti sorunun olduğu bölgedeki tek bir fayans açılıyor ve hemen müdahale edilip en kısa sürede kapatılıyor.  Etrafın kirlenmesine veya herhangi bir gürültüye yer vermeden, siz değerli müşterilerimizin gereksiz stres yaşamasının da önüne geçmiş oluyor. Hem zamandan hem maddi olarak en kazançlı çıkacağınız bu yöntemle, aklınızda herhangi bir soru işaretine dahi yer vermiyoruz. Üstelik ne su kaçağı sorunu yaşanırken, neden ilerisi için "acaba tekrar eder mi” sorusuna da Dev tesisat olarak garanti veriyoruz. Şayet ustalarımız sorunun tespitini yapamaz ve beklentilerinize cevap veremez ise, müşterilerimize para iadesi de yapılmakta böylelikle müşterilerimizin de çıkarlarını korumuş oluyoruz.


Güven ve kaliteli hizmet anlayışını birleştiren
Dev Tesisat olarak bizlere iletişim numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz


 

Etiketler: merter su kaçağı, merter su kaçağı tespiti, merter su kaçağı bulma, merter su tesisatçısı, merter noktasal su kaçağı, merter kırmadan su kaçağı, merter cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3398
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 17-06-2016, 21:40
17-06-2016, 21:40

Ataşehir Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı 0530 445 03 38Evinizde veya iş yerinizdeki Su kaçağı problemlerini önceden anlamak pek mümkün olmayabilir. Su kaçaklarını, banyonuzda mutfağınızda veya lavabolarınızdaki duvarlarda oluşan su kabarcıklarından veya siz farkında olmadan alt katınızdaki komşunuzun şikayeti üzerine anlayabilirsiniz. Ataşehir Su Kaçağı Tespiti ekibi olarak Hemen müdahale edilmediği takdir de hem sağlık açısından hem de maddi anlamda birçok olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün.


Sorunu tespit etmek yeterli değildir, ayrıca sorunu uzman ekipler Ataşehir Su Kaçağı Bulma eşliğinde çözmekte gerekir. Bu noktada devreye, Dev Tesisat Ataşehir Su Kaçağı  ekibimiz girmektedir. Oluşturulan kaydınız tamamlandıktan sonra ustalarımız size verilen randevu saatinde evinize veya iş yerinize gelmektedir. En hassas cihazlar kullanılarak gerekli tetkikler yapılır. Duvar içi dinleme yöntemiyle su kaçağı probleminin yeri tam olarak tespit edilir ve müşterimize bilgi aktarımı yapılır. Müşterimizin tercihine göre strateji belirlenir ve arzu edilen şekilde tamir işlemi gerçekleştirilmeye başlanır. Zamanında müdahale edilmeyen su kaçağı sorunları, bizleri ileride istemediğimiz daha büyük sıkıntılara sokmaktadır. Eski usul yöntemlerin ne kadar stresli ve maddi olarak ta bizlere zarar verdiğini birçoğumuz bilmekteyiz. Başta sağlık sorunları olmak üzere hem maddi hem de manevi olarak stres yaşanması kaçınılmaz bir durum teşkil etmektedir ayrıca da tamir esnasında etrafta oluşan kir, toz ve inşaat alanı gibi görüntü hiçbirimizin karşılamak istemediği bir durumdur. İşlem esnasında son teknoloji cihazlarımızı kullanarak Duvar içi dinleme yöntemiyle, sorunun olduğu bölgenin tümü değil sadece tek bir fayans açılarak basınçlı su uygulanır. Ustalarımız Son teknoloji cihazlarımız sayesinde evinizde herhangi bir kırma dökme işlemi olmaksızın, en titiz bir biçimde görevlerini yerine getirirler.


Ekibimiz su kaçağı tespit ve tamirini yapamadığı takdir de müşterilerimize para iadesi yapılmaktadır. Dev tesisat olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak ve beklentilerini karşılamak temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır. Su kaçağı sorunlarınız için bizlere iletişim numaralarından kolayca ulaşabilirsiniz.


Etiketler: ataşehir su kaçağı, ataşehir su kaçağı tespiti, ataşehir su kaçağı bulma, ataşehir su tesisatçısı, ataşehir noktasal su kaçağı, ataşehir kırmadan su kaçağı, ataşehir cihazla su kaçağı tespiti

Makale hakkında bilgi
 • Gösterim: 3439
 • Yazar: yönetici
 • Tarih: 17-06-2016, 14:30
17-06-2016, 14:30

Arnavutköy Su Kaçağı 0530 445 03 38

Kategori: Su Kaçağı Tespiti

Arnavutköy Su Kaçağı 0530 445 03 38Su kaçakları genellikle duvar sızıntılarından, oluşan Arnavutköy su kaçağı bulma nemden veya komşularımızdan gelen şikayetler üzerine anlayabildiğimiz oldukça can sıkıcı bir durumdur. Hem maddi hem manevi olarak strese neden olan Arnavutköy su kaçağı problemini, uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımızla gidermekteyiz. Yakın zamana kadar Arnavutköy su kaçağı tespiti Su Kaçağı sorunları, eski usul yöntemlerle kırıp dökerek gerçekleştirilen bir durumdu. Gelişen teknoloji ve işinde profesyonel ustalarımız sayesinde su kaçağı sorunları artık kırıp dökmeden, noktasal tespit yaparak sorunun olduğu bölgeyi anında bulabiliyoruz. Duvar içi dinleme yöntemi denilen bu analiz sayesinde, tüm fayans ya da duvarlar değil sadece sorunun olduğu bölgeden tek bir yer açılarak su kaçağına müdahale ediyoruz. Hijyen kurallarına çok dikkat eden uzman ekibimiz işini en temiz ve titiz şekilde çalışarak yapmaktadırlar.

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerinin farkındayız ve kendi evimizde çalışıyor gibi titizlik göstermekteyiz.
Uzman ekibimiz su kaçağı problemini bulamadığı veya bu sorunu çözemediği takdirde müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bu sayede tüm müşterilerimiz garantili hizmet anlayışımıza güvenebilir ve bizlere gönül rahatlığıyla iletişim numaralarından kolayca ulaşabilirler. Zamandan ve paranızdan tasarruf edebileceğiniz hizmetlerimiz sayesinde, Günlerce servis gelmesini beklemeden, en kaliteli ve güvenli hizmeti almak istediğiniz takdirde sizlere bir telefon kadar yakınız.

Dev Tesisat olarak evinizde veya iş yerinizde meydana gelen su kaçaklarını tespit etmek ve onarmak bizim işimiz. Hizmetlerimiz arasında 

 • Arnavutköy Lavabo açma,
 • Arnavutköy Gider Açma,
 • Arnavutköy Petek Temizliği,
 • Arnavutköy Kanal Açma
 • Arnavutköy Pimaş Açma hizmetleri yer almaktadır.

Etiketler: arnavutköy su kaçağı, arnavutköy su kaçağı tespiti, arnavutköy su kaçağı bulma, arnavutköy su tesisatçısı, arnavutköy noktasal su kaçağı, arnavutköy kırmadan su kaçağı, arnavutköy cihazla su kaçağı tespiti

Önceki Sonraki