» » Şişli Gider Açma 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1750
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 19-01-2017, 23:46
19-01-2017, 23:46

Şişli Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: Gider Açma

Şişli Gider Açma 0532 055 1586

Evinizde gider tıkanıklıkları olduğunda ev sakini için bu büyük bir sorun olabilir. Günlük yaşantıyı sekteye uğratan bir sorundur gider tıkanıklığı. Aynı şey su sızıntıları için de geçerli borulardan sızan su mutfak, banyo, ve ya evinizin başka bölümlerinde kokuya, zeminde ıslaklığa neden olur bu da rahatsız edici bir şeydir. Gider tıkanıklığı ve su sızıntılarını tespit etmek eskiden daha zor ve zaman alan bir işlemdi. Günümüzde teknolojinin gelişimi ile bu işler için de kolaylıklar sağlandı. Eski sisteme göre gider tıkanıklığı ve su sızıntılarını tespit etmek adına tıkanan ya da su sızdıran ev bölümünde kırılarak işlem gerçekleştiriliyordu. Bu durum ev sahibi için ekstra masraf olduğundan kimse tıkanıklık sorunlarında kırılma işlemi olmasın diye tesisatçı çağırmıyordu. Kendi imkanlarınız ile açmaya çalıştığınız gider tıkanıklığı ve ya tamir etmeye çalıştığınız su sızıntıları yeteri kadar verimli olmadığından tekrarlanıyordu. Biz şişli gider açma ekibi olarak sizi tüm bu sıkıntılardan kurtarıyoruz yeni teknolojiyi takip ediyor ve hangi cihazlar işimiz için en ideali onu beliriyoruz ve sizlerin daha temiz zahmetsiz sorunlardan kurtulmanız için kullanıyoruz.


Gider Tıkanıklığı Nedenleri.

Giderleriniz çoğu zaman kullanım hatasından kaynaklı tıkanır. Mutfakta oluşan gider tıkanıklığı yemek artıklarının giderlerinize dolması ve tıkaması ile oluşur. Bir başka sebep ise yağ atıklarının gider borularınızın içinde katman oluşturması. Tuvalette ise pamuk vb suda erimesi güç hatta imkansız olan şeylerin atılması ile tuvaletiniz tıkanır. Bu bazen taşmalara ve akabinde daha fazla kirlilik dolayısı ile de kokuya neden olur. Banyo giderlerini duş esnasında dökülen saç kılları oluşturur büyük çoğunlukla. Saç kılları gider delikleri ürerinde birikme yapar ve temizlenmediğinde gider borunuzun içine de bir miktar kaçar bu da zamanla banyo giderinizin tıkanmasına sebep olur. Su sızıntıları da evinizin bölümlerine göre farklı sebeplerden olabilir.

Klozetiniz su sızdırıyorsa ya tesisat borularında sıkıntı vardır ya da artık borular eskimiştir. Mutfak giderlerinin su sızdırma nedenlerinden en sık karşılaştığımız neden lavabo altındaki dolaptan geçen ve açıkta duran gider borularının dışarıdan darbe alması ve ya o dolaba eşya yerleştirirken gider borunuzun yerinden oynaması. Tüm bu sebeplerin yanı sıra daha az rastlanan ama kesinlikle olmaz diyemediğimiz nedenler ise proje hataları. Gider borularının yapının projesi oluşturulurken yanlış konumlandırılması çok dolambaçlı veya çok fazla uzun tutulması da giderlerinizde tıkanıklığa ve borularınızın su sızdırmasına neden olabilir. Bir de yanlış seçilen malzemeler var. Giderler için kaliteli malzeme kullanılması çok önemli kalitesiz malzeme kullanımında kullanılan gider boruları veya su tesisatında kullanılan borular çok çabuk eskir buda size sorun olarak geri döner. Daha çok nasıl yapıldığını hangi malzemeler kullanıldığını bilmediğiniz site içinden alınan evler de bu sorun yaşanır. Müteahhitler daha az masraflı olması için toplu yaptıkları sitelerde malzeme seçiminde ucuza kaçarlar. Evi satın alan kişiler de bunu bilmediğinden kısa vadede gider tıkanıklığı ve ya boruların su sızdırması sonucu sıkıntı yaşar ve Şişli Gider açma firması olarak size kırmadan gider açma hizmetini sunmaktayız.


Uzman Ekip Profesyonel Hizmet.

Kullandığımız cihazların tıkanıklık açma konusunda işimizi ne kadar kolaylaştırdığı malum. Hassas dinleme cihazlarımız ile gider tıkanıklığının yerini tespit ediyoruz ve daha sonra bu iş için özel üretilmiş teknoloji harikası kameraları kullanarak gider tıkanıklığına neden olan şeyi belirliyoruz sonrasında sistematik bir çalışma ile giderlerinizi kısa sürede açıyoruz. Şişli Gider açma olarak zamanın önemini biliyoruz hem sizin için hem de daha fazla kişiye ulaşmak adına bizim için zaman çok kıymetli. Su sızıntılarında da az zamanda çok iş başardığımız müşterilerimizce bilinen bir gerçek. Hassas dinleme cihazları kullanarak kırmadan dökmeden su sızıntılarını tespit ediyoruz. Ve sızıntı olan bölgeyi tamir ediyoruz. Sizde gider tıkanıklığını ve su sızıntılarını dert etmeyi bırakın bizi arayın en kısa zamanda sorunu kalıcı şekilde çözelim.

Etiketler: şişli gider açma, sisli gider acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.