» » Bayrampaşa Gider Açma 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1897
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 19-01-2017, 21:55
19-01-2017, 21:55

Bayrampaşa Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: Gider Açma

Bayrampaşa Gider Açma

Artık tıkalı giderler kâbus olmaktan çıkıyor. Tıkalı gider açmak için sizlere profesyonel hizmet sunan firmamız, ev, iş yerleri yurtlar, okullar gibi her yerde tıkalı giderinizi, kırmadan, kirletmeden, borularınıza zarar vermeden açar. Üstelik bu hizmeti size sağlarken, son teknoloji makineler ile yapmaktadır. Firmamız alanında en iyiler arasında yer almaktadır. Üstelik kapsamımızda çalışan bütün personellerimiz, yaptığı iş ile ilgili eğitim almış ve deneyimli elemanlardır. Ayrıca yapacağımız işlem sonunda açılmayan giderlerinize garanti veriyoruz. Ayrıca bizi arayıp, oluşturacağınız talep formundan sonra, Bayrampaşa gider açma firmamız en kısa süre içereninde sizin de tıkalı giderlerinizi büyük özen ve titizlik ile açılacaktır.


Su Giderleri Neden Tıkanır?

Su giderlerinin tıkanma sebepleri, yaşanılan alana ve kişi sayısına bağlıdır. Bir evde yılda 2 defa tıkanan gider, toplu mekânlarda, restoran, yurt, okul gibi yerlerde de yılda 6 defa tıkanabilir. Bunun sebebi ise; Toplu alanlarda kullanılan yabancı atıklar ve kanalizasyon suyunda erimeyen maddeler, poşetler gibi maddelerdir. Tabii giderin hangi alanda olduğu da önemlidir. Eğer gideri tıkanan mutfak gideri ise, en çok karşılaştığımız sorun donmuş yağ ve yemek atıklarıdır. Özellikle gelen şikâyetlerin çoğunluğunu mutfak ve tuvalet giderleri oluşturuyor. Fakat banyo giderine bakıldığı zaman da kıllar ve sabun kalıntılarıdır. Giderleri açmak eskiden çok zordu. Çünkü hangi borunun
tıkalı olduğu bilinmediği için, bütün borular kırılırdı. Tabii kırılan borulardan önce, banyo fayansları ve yerler kırılır, ortalığa son derece rahatsız edici ve maddi olarak zarar verilirdi. Fakat son teknoloji kullandığımız tıkanık yeri tespit eden makinamız ile kısa sürede tıkanan borunuzu açıyor ve size temiz yaşam alanları sunuyoruz. Üstelik gider açma makinalarımız kameralıdır. Yani giderinizin neden tıkandığını da anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca elle ya da evdeki imkânlarla açılan giderler, en faza 2 – 3 ay kadar kullanılabilmektedir. Fakat Bayrampaşa gider açma 
ile siz de kalıcı ve masrafsız şekilde giderlerinizi açtırabilirsiniz. Üstelik firmamızın aldığı ücret çok cüzi bütçenizi aşmayacak ücretlerdir.

Tıkanan Giderlere Zarar Vermeden Açmak Mümkün Mü?

Yıllardan beri tıkalı gider denildiğinde akla gelen kırık borular, etrafa saçılmış pislikler ve etrafa yayılan kokular akılda kalmaktadır. Tabii bunların yanı sıra, evde uğraşılan boşa süre ve sonucunda yeni masraflar çıkması da cabası. Fakat bizim firmamızı tercih ederseniz, bunların hiç birini yaşamadan, temiz kokusuz ve kırıksız bir tıkanıklık sunuyoruz. Firmamız, alanında kendini kanıtlamış ve müşteri memnuiyeti ile çalışmayı tercih eden bir firmadır. Kısa sürede alanında en iyilerden birini olmayı başarmıştır. Firmamız, giderlerini kırmadan, son teknoloji aletlerle, giderinizde bulunan tıkanıklığı, kalıcı olarak çözer ve size en kısa süre içeresinde eskisinden daha temiz şekilde kullanma imkânı sunar.

Giderler Nasıl Temiz Tutulur?

Giderlerin tıkanmasını önlemek ve daha sonrasında da problem yaşamamak için yapabileceğiniz birkaç ipucu ile siz de giderlerinizin temizliğini yapabilirsiniz. Eğer tıkalı gideriniz firmamız tarafından açıldıysa, ilk 2 ay bakım gerektirmez. Zaten deneyimli elemanlarımız, giderinizi açtıktan sonra size kalıcı sonuçlar verecektir.

Fakat her ihtimale karşı ayda 1 defa tüm giderler en az 3 litre kaynar su dökülmeli. Banyo, tuvalet, lavabo ve mutfaklarda giderlerin ağzına gider kapakları takılmalıdır. Lavabo, banyo ve tuvalet giderlerine, saç, ıslak mendil, yabancı cisimler atılmamalıdır. Tüm bunların yanın sıra, kullanıcıların dikkat etmesi gereken en önemli nokta, giderleri temiz tutmak ve gider tıkandığında oluşabilecek zararları düşünmektir.

 

Siz de Bayrampaşa gider açma firması müşterilerimizden biri olmak ve tıkanan giderlerinizi kokusuz, zararsız ve en önemlisi de kısa sürede açılmasını istiyorsanız, sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınız takdirde, İstanbul ve çevresinde, size en yakın hizmet noktalarımızdan randevu talep ederek çok kısa süre içeresinde tıkalı giderinizi açtırabilirsiniz.


Etiketler: bayrampaşa gider açma, bayrampasa gider acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.