» » Güngören Gider Açma 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1645
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 19-01-2017, 01:49
19-01-2017, 01:49

Güngören Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: Gider Açma

Güngören Gider Açma

Neredeyse her evde tıkanık gider problemi yaşanmaktadır. Bunu tetikleyen ve ev sahiplerinin farkında olmadığı pek çok unsur vardır. Kullanılan deterjan ve sabunların gider borularında kalıntı oluşturması bu unsurlardan en belirginlerinden biridir. Ayrıca bulaşık atıklarının da lavabo borularında birikmesi de tıkanıklığa yol açmaktadır. Çoğu kişi bu durumu olası olarak görüp tıkanık gideri açmak için kendi yöntemlerine başvurur ve bu durumda daha büyük olası problemlere de yol açmış olabilir. Tıkanık giderler genel olarak lavaboda biriken su ile ya da suyun akış hızının yavaşlaması ile kendini gösterir. Bu durum genellikle çok önemsenmez ve giderin kendiliğinden açılması beklenir. Ancak tıkanmış giderler o anlık açılmış gibi görünse de tıkanıklığa sebep olan ne ise hala gider borularınızdadır ve mutlaka başka bir zaman başka bir noktada tıkanıklık oluşturacaktır. Ertelediğiniz veya çok fazla önemsemediğiniz bu durum gider borularınızın aşınmasına ve zarar görmesine neden olmaktadır. Bu da borularınızın patlamasından evinizi su basmasına kadar pek çok daha büyük probleme yol açma riskini de beraberinde taşımaktadır. Olası bir başka problem size daha büyük maddi hasarlara ve daha büyük tadilat gerektirecek işlemlere mal olabilir. Örneğin, tüm gider borularınızın yenilenmesi gerektiği bir durumda evinizin kırıp dökülmesine neden olabilir. Ya da evinizi su basma durumu da yine oldukça büyük maddi hasarlara sebep olacaktır.

Gider açma işleminde profesyonel hizmetin önlemi

Kendi başınıza halletmeye çalıştığınız gider açma problemi sonrasında sizi daha büyük sorunlarla rahatsız edecektir. Ancak gider borularınızdaki tıkanıklığı ilk fark ettiğiniz anda Güngören gider açma ekibimizden destek istemeniz tüm yükünüzü hafifletecektir. Çünkü ekibimiz çalışmalarını profesyonel bir şekilde yürütür ve size kesin çözüm garantisi verir. Ayrıca problem çözümü sırasında kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde eviniz hiçbir şekilde zarar görmez. Yani ekibimiz tarafından yapılan bu işlem hiçbir kırıp dökme işlemi içermeden yapılır ve sadece bir iki saat içerisinde probleminiz çözüme ulaşır. Böylece hem maddi yönden hem de zamandan tasarruf ederek işleriniz kolaylamış olur. Böylece günlük hayatınızda hiçbir aksama da olmaz.

Güngören gider açma ekibimiz nasıl çalışmakta?

Daha önce de belirttiğimiz gibi ekibimiz tamamen profesyonel ve deneyimli elemanlardan oluşur. Ayrıca bu alanda geliştirilmiş tüm teknolojik cihazları kullanır ve bu sayede sizlere kesin çözüm sunar. Bu alanda kullanılan gider açma robotları, akustik dinleme cihazları ve görüntüleme cihazları ve kameralar eksiksiz ve doğru şekilde kullanılarak hiçbir problem yaşamdan gider açma işleminiz gerçekleştirilir. Öncelikle giderdeki tıkanıklığın tespiti için akustik dinleme cihazları kullanılır. Tıkanıklığın olduğu noktalarda suyun akış hızı yavaşladığından bu noktalarda ses değişimleri yaşanır. Akustik dinleme cihazları bu doğrultuda çalışarak sesin değiştiği bu noktaları belirlemede kullanılır. Sonrasında tıkanıklığın sebebini belirlemek adına gider borularınız görüntüleme cihazları ve kameralar ile detaylı bir şekilde incelenir ve tıkanık olan nokta tespit edilir. Sonrasında ise gider açma robotları yardımıyla tüm gider borularınız tamamen temizlenir ve tıkanık olan noktalar da böylelikle açılmış olur. Son kontroller yapıldığında ve gideriniz tamamen açıldığında Güngören gider açma ekibimizin işi de bitmiş olur.

Teknolojik cihaz kullanmanın önemi.

Güngören gider açma ekibimizin kullandığı teknolojik cihazlar gider açma işleminde pek çok avantaja sahiptir. Öncelikle bu cihazlar sayesinde eski usul tadilat gerektiren gider açma işlemlerine gerek kalmadan yani evinizin hiçbir bölgesi kırılıp dökülmeden gider borularınızdaki problem tespit edilir ve onarılır. Bu da her iki yönden zaman tasarrufu sağladığı gibi ekstra bir tadilat işlemi gerektirmediği için sizlere de maddi yönden tasarruf sağlamış olur.

Etiketler: güngören gider acma, gungoren gider acma, tıkanıklık, tikaniklik, gider açma, gider acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.