» » Zeytinburnu Gider Açma 0530 445 03 38
Makale hakkında bilgi
  • Gösterim: 1171
  • Yazar: yönetici
  • Tarih: 14-01-2017, 21:41
14-01-2017, 21:41

Zeytinburnu Gider Açma 0530 445 03 38

Kategori: Gider Açma

Tıkanan giderler birçok evde veya iş yerlerinde görülen temel problemlerden biridir. Özellikle de Toplu alanlarda yaşanan gider sorunları, kişileri oldukça zora sokmaktadır. Giderler yapı olarak farklı yapıda ve farklı alanlara ayrılmıştır. Örnek verecek olursak, lavabo ve mutfak giderleri, banyo giderleri gibi… Saydığımız bu giderlerin hepsindeki ortak problem, gider borularını tıkayan yabancı cisimlerdir. Bunlar mutfakta: Yemek artıkları, çay dipleri, sebze ve meyve kalıntıları, Banyo ve lavabolarda: Saç ve kıllar, sabun kalıntıları, pet, plastik gibi maddelerden kaynaklıdır. Tabii çok katlı apartmanlarda oturuyorsanız da bazen üst ya da alt komşunuzun ihmalkarlığı yüzünden sizin de giderleriniz tıkanmış olabilir.  Bu gibi durumların karşısında uzman bir firmadan yani Zeytinburnu gider açma firmamızdan yardım alabilirsiniz.
Gider Borusun En Sık Tıkanma Nedenler Nelerdir?
Gider borusunun en sık tıkanma nedenleri, kişinin giderleri kullanırken dikkat etmemesidir. Özellikle en çok tıkanan gider mutfaktır. Bu yüzden de tıkalı giderler en çok bayanların kabusu olmuştur. Çünkü zamanında müdahale yapılmazsa, gider problemi büyüyerek evin içini su ile doldurabilir. Hem eşyalarınız kullanılmaz hale gelmiş olur, hem de eviniz pislenmiş olur. Mutfak giderlerinin tıkanmasındaki en büyük etken, donmuş yağ kalıntıları ve dökülen yemek artıklarıdır. Bu maddeler zamanlar gider borularına yapışarak, işlevlerini yapmalarına izin vermez ve gider borusunu tıkar. Aynı zamanda da en sık karşılaşın tuvalet ve banyo giderlerin sebepleri de giderlere atılan yabancı cisimler, kalitesiz kullanılan tuvalet kağıtları ve ıslak mendiller. Tabii kıl ve saçları ayrıca sabun kalıntılarını da unutmamak gerek.  Bu saydıklarımız en çok tıkanıklığa sebep olan maddeler arasında yer alıyor. 
Tıkanan Gider Boruları Nasıl Açılır
Tıkanan gider borularını açmanın birçok yolu bulunuyor. Fakat bunların sadece 1 ya da 2 tanesi gerçekten giderlerinizi açıyor. Üstelik evde yapabileceğiniz gider açma işlemleri sadece o gün için geçerli olurken, bir sonraki gün giderler tekrar tıkanabiliyor. Evde yapacağınız fiziksel gider açma yöntemlerinin % 80’i giderleri kırarak ya da gider borularını zedeleyerek sonuç veriyor. Tabii açma sırasında eve yayılan koku ve kırılan borularda oldukça fazla masraf açıyor. Hatta bazı kişileri açtığı giderler, tüm tesisatı mahvederek, yeni tesisat yapılmasına sebep olabiliyor. Fakat firmamız tarafından boruları kırmadan açılan giderlerde böyle bir sorunlar karşılaşılmıyor. Eğer sizde borularınız kırılmadan koku olmadan giderlerinizi açtırmak isterseniz Zeytinburnu gider açma firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız, borularınıza zarar vermez. Çünkü son teknoloji gider açma makinelerimiz ile, giderinize gönderilen kameralı açma sistemimiz ile kısa sürede giderin tıkanık yeri tespit edilir. Böylece çok kısa bir süre içerisinde giderde bulunan tıkanıklık giderilir ve gündelik yaşamınıza devam edebilirsiniz. Üstelik tesisatçılardan farkımız da 7/24 çalışma kapasitesine sahip olmak. Ayrıca son teknoloji makinelerimiz de bu işi uzman olarak yaptığımızı gösterir.
Gider Borularını Kırmadan Açmak Mümkün Mü?
Evet. Tıkanan gider borularınız Zeytinburnu gider açma hizmetimiz ile kırılmadan ve zahmetsiz açılabilir. Son teknoloji çalışan aletlerimiz ve alnında uzman elemanlarımız ile siz de tıkalı giderlerinizi el sürmeden, özel kamera ve hassas dinleme cihazlarımız ile açtırabilirsiniz. Firmamız yıllardan beri sürdürmüş olduğu gider açma işlemlerinde, alanında en iyi firmalardan biri olmayı başarmıştır. Siz de zahmetsiz ve son teknoloji aletler ile giderleriniz açtırmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca apartmanda oturanlar için de toplu hizmet sunuyoruz. Firmamız, sadece giderlerinizi 1 günlük değil, 1 defa da size verdiği hizmetle uzun süreli tıkanmayan giderler sunuyor. Üstelik 7 /24 çalışan elemanlarımız ile hangi gün ve hangi saat olursa olsun, size en yakın şubemizden bize ulaşarak, kısa sürede giderini açtırabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek, randevu oluşturabilir ve en kısa sürede hizmet alabilirsiniz

Etiketler: zeytinburnu gider açma, zeytinburnu gider acma

Sitede kayıtsız olarak olarak gezinmektesiniz.
Sayın ziyaretçimiz size üye olmanızı tavsiye ederiz.